• Головна
  • Усім дітям учасників АТО в закладах освіти Кропивницького забезпечене безкоштовне харчування
10:07, 17 січня 2019 р.
Надійне джерело

Усім дітям учасників АТО в закладах освіти Кропивницького забезпечене безкоштовне харчування

Постійна депутатська комісія міської ради Кропивницького з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку погодила зміни до рішення міської ради «Про організацію харчування учнів та вихованців  пільгових категорій в закладах освіти м. Кропивницького на 2019 рік» на своєму засіданні у вівторок, 15 січня.

- Діти учасників АТО, як і діти інших пільгових категорій населення, продовжують бути забезпеченими безкоштовним харчуванням в закладах освіти Кропивницького, - відзначила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко. – На виконання доручення міського голови Андрія Райковича ми вносимо зміни у відповідний проект рішення міської ради і розширюємо перелік пільгових категорій учнів і вихованців закладів освіти обласного центру.

Відповідно, до запропонованого проекту рішення, до категорій учнів та вихованців закладів освіти міста Кропивницького, які звільняються від плати за харчування з 01 січня 2019 року по 31 серпня 2019 року включені: учні 1- 4 класів закладів освіти міста Кропивницького, вихованці закладів дошкільної освіти та учні закладів загальної середньої освіти, які потерпіли від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, діти воїнів-афганців, які навчаються та виховуються в закладах загальної середньої та дошкільної освіти міста Кропивницького, учні 5- 11 класів закладів освіти міста Кропивницького з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, діти, один з батьків яких має посвідчення учасника бойових дій та безпосередньо брав/бере участь в антитерористичній операції в східних областях України, є учасником АТО (ООС) на час його перебування в зоні АТО (ООС) або загинув, зник безвісти, потрапив у полон чи отримав інвалідність під час участі в АТО (ООС), діти померлого учасника АТО (ООС).

У той же час член постійної депутатської комісії Олег Краснокутський звернув увагу на недопрацювання управління освіти під час прийняття рішення міської ради «Про організацію харчування учнів та вихованців пільгових категорій в закладах освіти м. Кропивницького на 2019 рік».

- Бюджетна комісія тоді назвала неприпустимим позбавлення дітей учасників АТО права на безкоштовне харчування і ми не погодили проект рішення у запропонованому варіанті. Відповідно, у сесійній залі під час голосування я був переконаний, що проект рішення був доопрацьований і у ньому враховані наші пропозиції. Через це і голосування виявилося результативним, - наголосив Олег Краснокутський. – У свою чергу, прийняте рішення отримало негативне сприйняття у громади, викликало обурення у мешканців міста і вся міська влада від міського голови і депутатського корпусу до спеціалістів виконавчих органів отримали велику порцію критичних зауважень. Тому важливо оперативно виправити ситуацію і не припускатися таких помилок у майбутньому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#харчування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...