• Головна
  • 125 Кіровоградських абітурієнтів висловили своє ставлення до корупції!
12:42, 12 серпня 2009 р.

125 Кіровоградських абітурієнтів висловили своє ставлення до корупції!

Таку можливість вступникам надали громадські спостерігачі, які проводили громадський моніторинг вступної кампанії в трьох вищих навчальних закладах міста Кіровограда. Громадському спостереженню було піддано роботу приймальних комісій під час прийому документів. Саме тут, під дверима приймальних комісій, абітурієнти, які подавали документи на вступ, змогли розповісти громадським спостерігачам про своє ставлення до корупції.

Протягом періоду прийому документів з 29 червня по 29 липня в Кіровоградському педагогічному університеті імені В. Винниченка, Кіровоградському національному технічному університеті та Кіровоградському юридичному інституті Харківського національного університету внутрішніх справ, було проведено екзит-пол абітурієнтів, які подали документи на вступ. Опитування проводилось в рамках проекту «Вступ 2009 очима громадськості», реалізованого силами Творчого об'єднання «ТОРО». Для оцінки можливостей зловживань громадські спостерігачі визначали особисте ставлення респондентів до різних проявів корупції при вступі, впливу ЗНО на рівень корупції та масштаби розповсюдження корупційних дій під час вступної кампанії в Україні. Особисте ставлення абітурієнтів до корупції було визначено відповідями на питання: «Чи погоджуєтесь Ви з наступним твердженням: «використання будь-якого виду корупції, хабарів, особистих зв'язків чи впливу виправдані, якщо хочеш вступити до вищого навчального закладу»?».

За результатами опитування найбільше сприйняття корупції було виявлено серед вступників факультету підготовки фахівців міліції громадської безпеки Кіровоградського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ. Де, 87% опитаних вступників скоріше погоджуються з використанням корупції. Найменший відсоток сприйняття на факультеті «Фінанси і кредит» Кіровоградського національного технічного університету – 29.1%. Порівнюючи вищі навчальні заклади монітори визначили, що найбільш не прийнятні до корупції вступники Кіровоградського національного технічного університету. 65% опитаних абітурієнтів університету, не погоджуються з корупцією загалом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...