• Головна
  • На Кiровоградщинi школи отримають 4 мiльйони на обладнання кабiнетiв
16:40, 4 лютого 2019 р.
Надійне джерело

На Кiровоградщинi школи отримають 4 мiльйони на обладнання кабiнетiв

Наприкiнцi минулого року в область надiйшла цiльова субвенцiя у розмiрi 321 тис. грн. для закупiвлi україномовних дидактичних матерiалiв для закладiв загальної середньої освiти з навчанням мовами нацiональних меншин. На Кiровоградщинi таких шкiл всього 8.

"Минулого тижня отримано рекомендацiї профiльного мiнiстерства, готуються пропозицiї щодо спрямування коштiв на мiсця. Ця складова субвенцiї не передбачає спiвфiнансування", - зауважив перший заступник голови облдержадмiнiстрацiї Сергiй Коваленко.

Друга складова субвенцiї, за його словами, стосується оснащення закладiв загальної середньої освiти засобами навчання та обладнання кабiнетiв природничо-математичних предметiв. На цей напрямок держава видiлила 4,2 млн грн. Кошти отримають усi територiї, де є дiючi опорнi школи. Також фiнансування отримають обласнi заклади та заклади мiст обласного значення, де предмети природничо-математичного циклу вивчаються поглиблено за вiдповiдною програмою, однак на умовах спiвфiнансування.

Зараз управлiнням освiти опрацьовується рекомендацiї для купiвлi повного комплекту засобiв – iнтерактивних комплектiв з програмним забезпеченням для п’яти предметiв природно-математичного циклу. Також передбачено 7,4 млн грн. на забезпечення належних санiтарно-гiгiєнiчних умов у школах. Галузевим управлiнням опрацьовуються питання щодо можливостi спiвфiнансування цих заходiв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #освіта #фінансування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...