• Головна
  • У Кропивницькому проект "Арка" планують повнiстю реалiзувати вже восени
18:06, 5 лютого 2019 р.
Надійне джерело

У Кропивницькому проект "Арка" планують повнiстю реалiзувати вже восени

Металева конструкцiя другого проїзду в залiзничному полотнi шляхопроводу мiж вулицями Ельвоpтi та Левитського у Кропивницькому вже замовлена i частково профiнансована. Про це повiдомляє прес-служба мiськради.

"Гофрована труба виготовляється на пiдприємствi у Польщi, - вiдзначив Сергiй Бiлокiнь. – За планом виконання робiт, початок монтажних робiт заплановано на травень, з управлiнням Одеської залiзницi вже є домовленiсть про органiзацiю "вiкна" у русi потягiв на перегонi. Трубу довжиною 27 метрiв затягнуть у пiдготовлений правий проїзд, вона буде належним чином закрiплена i вiдсипана щебенево-пiщаною сумiшшю. В подальшому довжина металевої конструкцiї буде збiльшена до 34,2 метрiв а для забезпечення руху транспорту в нiй – укладене належної якостi асфальто-бетонне покриття".

За словами начальника УКБ, до кiнця квiтня триватимуть пiдготовчi роботи. Вони досить масштабнi, адже доведеться вийняти близько 8000 кубiчних метрiв ґрунту. Проект передбачає також замiну каналiзацiйного колектора – важливого елементу мiського водопровiдного господарства, вiд вулицi Братиславської до вулицi Євгена Чикаленка.

А вже вiд 08 лютого, у зв’язку з пiдвищенням iнтенсивностi будiвельних робiт на об’єктi, тимчасово буде впроваджений одностороннiй рух транспорту по вулицi Ельвортi, у напрямку вiд вулицi Київської до вулицi Братиславської, при цьому рух мiських автобусних маршрутiв № 3, 15, 46, 104 iз мiкрорайону Новомиколаївка здiйснюватиметься за маршрутом по вулицi Короленка, провулку Об’їзному, вулицях Полтавськiй, Євгена Маланюка та Євгена Чикаленка.

Як повiдомив головний спецiалiст управлiння розвитку транспорту та зв’язку мiської ради Валерiй Пугач, iз моменту початку виконання основного комплексу будiвельно-монтажних робiт по влаштуванню каналiзацiйного колектора та правого проїзду у шляхопроводi, рух транспорту по вулицi Ельвортi, на вiдрiзку вiд вулицi Київської до вулицi Братиславської, буде тимчасово обмежений в обох напрямках, при цьому рух транспорту на мiських автобусних маршрутах № 3, 15, 46, 104 у напрямку Новомиколаївки також здiйснюватиметься по вулицях Євгена Чикаленка, В’ячеслава Чорновола, Євгена Маланюка, Полтавськiй, провулку Об’їзному та вулицi Короленка.

А рух маршрутних таксi № 21 буде органiзований по вулицях Євгена Чикаленка, В’ячеслава Чорновола, Євгена Маланюка, Полтавськiй, провулку Об’їзному, вулицях Короленка, Василя Нiкiтiна iз продовженням маршруту до вулицi Братиславської.

У той же час, управлiння капiтального будiвництва спiльно з управлiнням розвитку транспорту та зв’язку за дорученням мiського голови Андрiя Райковича ведуть переговори з адмiнiстрацiєю Одеської залiзницi i вивчають можливiсть створення додаткового переїзду через залiзничну колiю по вулицi Олега Ольжича. Нова розв’язка має суттєво розвантажити транспортнi потоки, що сполучають Новомиколаївку з iншими мiкрорайонами обласного центру.

Загалом, на думку Сергiя Бiлоконя, проект "Арка" у Кропивницькому може бути повнiстю реалiзований у вереснi – жовтнi поточного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Кіровоградщини #Кропивницький #Арка #міськрада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...