• Головна
  • У Кропивницькому до виправної колонiї жiнка принесла передачу з наркотиками (ФОТО)
12:20, 6 лютого 2019 р.
Надійне джерело

У Кропивницькому до виправної колонiї жiнка принесла передачу з наркотиками (ФОТО)

05 лютого, близько 15 години, в ходi вiдпрацювання оперативної iнформацiї, спiвробiтниками оперативного вiддiлу спiльно з молодшим iнспектором вiддiлу нагляду та безпеки (далi ВНБ) державної установи "Кропивницька виправна колонiя (№ 6" було проведено догляд харчової передачi вiд громадянки Б., яка передавала її на iм’я засудженого Г, повiдомляє прес-служба установи.

В результатi догляду передачi серед продуктiв харчування виявлено використаний медичний шприц ємнiстю 2 мл iз залишками прозорої рiдини невiдомого походження та двi упаковки соку ємнiстю один лiтр кожна, якi мали видимi пошкодження, схожi на проколи вiд голки. Згiдно наявної оперативної iнформацiї, в даних соках повинен був мiститися наркотичний засiб.

В подальшому молодшим iнспектором ВНБ було проведено догляд громадянки, в ходi якого в жiночiй сумочцi було виявлено два медичнi шприци ємнiстю 2 мл кожний. В ходi проведення подальшого догляду, в кишенях куртки громадянки було виявлено наступнi речi: скляна ампула з назвою антигiстамiнного препарату з прозорою рiдиною ємнiстю 1 мл, полiмерна пляшечка з прозорою рiдиною невiдомого походження, використаний медичний шприц з голкою ємнiстю 5 мл iз залишками прозорої рiдини невiдомого походження, два скляних флакони з вказаною на них назвою антибiотикiв, всерединi яких мiстились залишки кристалоподiбної речовини бiлого кольору та складний нiж.

Про даний факт було повiдомлено до чергової частини Кропивницького вiддiлу полiцiї Головного управлiння Нацiональної полiцiї України в Кiровоградськiй областi. По прибуттю на мiсце пригоди слiдчо-оперативної групи, працiвниками полiцiї було проведено огляд мiсця подiї, в результатi якого вищеперерахованi предмети були вилученi в присутностi понятих та вiдправленi на експертизу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #наркотики #колонія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...