• Головна
  • Жителi Кiровоградщини вже завтра зможуть обмiняти валюту онлайн
18:10, 6 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Жителi Кiровоградщини вже завтра зможуть обмiняти валюту онлайн

Як повiдомила прес-служба ПриватБанку, така послуга буде доступназ 00:01 7 лютого 2019 року через iнтернет-банк Приват24, мобiльний додаток Privat24, i сервiс обмiну валют у термiналах самообслуговування.

У режимi онлайн можна буде купувати та продавати найпопулярнiшi серед українцiв валюти – євро та американський долар. Продаж валюти онлайн буде здiйснюватися за поточним комерцiйним курсом банку без додаткових комiсiй.

У Приват24 та мобiльному банку перезапуск сервiсу онлайн-обмiну валют дозволить миттєво купувати та продавати долари США та євро для зарахування на валютнi картки або депозити з банкiвських карток у гривнi (у межах встановленого НБУ лiмiту до 150 тис. грн на добу). Якщо в клiєнта немає валютної картки, iнтернет-картку в доларах або євро можна оформити безкоштовно прямо в Приват24 за кiлька секунд.

Для обмiну готiвкової iноземної валюти в термiналi самообслуговування ПриватБанку потрiбно вибрати послугу "Обмiн валют" у меню термiнала "Банкiвськi послуги", внести готiвкову валюту та визначити картку, на яку буде перераховано гривнi.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #обмін валют #ПриватБанк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...