• Головна
  • У мiстi на Кiровоградщинi вiдкрилася лабораторiя для обстеження судин (ФОТО)
12:39, 7 лютого 2019 р.
Надійне джерело

У мiстi на Кiровоградщинi вiдкрилася лабораторiя для обстеження судин (ФОТО)

У мiстi на Кiровоградщинi вiдкрилася лабораторiя для обстеження судин (ФОТО)

У терапевтичному вiддiленнi Олександрiйської мiської лiкарнi №1 завершилося облаштування катетеризацiйної лабораторiї для обстеження судин. Про це повiдомляє прес-служба Олександрiйської мiськради.

7 лютого мiський голова С.Цапюк разом з головою Кiровоградської облдержадмiнiстрацiї С.Кузьменком оглянули сучасний кабiнет з iнновацiйним обладнанням та ознайомилися з його функцiональним призначенням. Також на зустрiчi були присутнi профiльний заступник мiського голови Л.Сосна, секретар мiської ради О.Богоявленська, головний лiкар обласного кардiодиспансеру Г.Сухомлин та головний лiкар Мiської лiкарнi №1 В.Приходько.

На придбання ангiографа, операцiйного стола та ремонт примiщення витратили 13,2 млн грн. З державного бюджету видiлили 5,2 млн грн, з обласного – 7,3 млн грн. Капiтальний ремонт примiщення здiйснили за рахунок мiського бюджету.

Катетеризацiйну лабораторiю вiдкрили на базi терапевтичного вiддiлення, оскiльки тут iз 60 лiжко-мiсць 25 – кардiологiчного спрямування i працюють лiкарi-кардiологи. У вiддiленнi функцiонує палата iнтенсивної терапiї на 6 лiжок, де постiйно чергує медичний персонал. Також на I-му поверсi лiкарнi знаходиться вiддiлення анестезiологiї з лiжками для iнтенсивної терапiї.

У лабораторiї буде здiйснюватися рентгенографiя судин. Робота ангiографа дасть можливiсть на високому рiвнi пiд рентгенiвським контролем здiйснювати дослiдження всiх органiв i систем органiзму, а також рентгенохiрургiчних втручань при наданнi невiдкладної медичної допомоги пацiєнтам iз серцево-судинними хворобами.

Вiдповiднi процедури виконуватимуть лiкар-хiрург О.Мельник, який проходить навчання при Iнститутi серця у м.Києвi, медсестра операцiйна i медсестра за спецiальнiстю анестезiологiї.

Медична допомога у катетеризацiйнiй лабораторiї надаватиметься у межах Олександрiйського госпiтального округу хворим з м.Олександрiї, Олександрiйського, Петрiвського, Онуфрiївського районiв, м.Свiтловодська та Свiтловодського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Кіровоградщини #Олександрія #медицина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...