• Головна
  • Кропивничан запрошують долучитися до написання грантових програм
17:00, 7 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Кропивничан запрошують долучитися до написання грантових програм

Кропивничан запрошують долучитися до написання грантових програм

Кропивницький продовжує активно долучатися до участi в грантових програмах мiжнародного, нацiонального та локального рiвнiв. Про це повiдомляє прес-служба мiськради.

Зокрема, працiвники вiддiлу з охорони культурної спадщини управлiння мiстобудування та архiтектури мiської ради взяли участь у публiчнiй презентацiї нових грантових програм, яку органiзував та провiв Український культурний фонд.

Презентацiю, яка проходила у Києвi у примiщеннi Довженко-Центру, вiдвiдали понад п’ятсот учасникiв.

Iнформацiйний день вiдкрила голова Українського культурного фонду Марина Порошенко. Вона вiдзначила важливiсть дiяльностi УКФ для розвитку української культури та подякувала командi Фонду за проведену роботу минулого року.

Виконавчий директор Українського культурного фонду Юлiя Федiв представила основнi стратегiчнi напрями дiяльностi iнституцiї. Метою iнформацiйного дня стала презентацiя нових програм та конкурсiв культурно-мистецьких проектiв, їх типiв, бюджети та обсяги грантiв, оприлюднення календаря проведення конкурсiв i дедлайнiв, критерiїв оцiнювання та призначення фiнансування тощо.

Представникам громадських органiзацiй, працiвникам закладiв культури, освiти, аматорам народного мистецтва, активним громадянам Кропивницького пропонується долучитися до можливостi отримати грантовi кошти на реалiзацiю своїх креативних iдей, якi допоможуть зробити мiсто Кропивницький ще європейськiшим, яскравiшим та зручнiшим для життя.

Детальну інформацію про всі конкурси можна отримати за посиланням: https://ucf.in.ua/news/programs2019

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #гранти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...