• Головна
  • Посадовцiв Донецького медунiверситету викрили на отриманнi хабарiв
17:10, 7 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Посадовцiв Донецького медунiверситету викрили на отриманнi хабарiв

Посадовцiв Донецького медунiверситету викрили на отриманнi хабарiв

Спiвробiтники Головного слiдчого управлiння спiльно з Головним управлiнням контррозвiдувального захисту iнтересiв держави у сферi економiчної безпеки СБ України викрили на отриманнi хабарiв посадовцiв Донецького Нацiонального медичного унiверситету.

Про це повiдомляє прес-центр СБ України.

Спiвробiтники спецслужби встановили, що чиновники систематично вимагали неправомiрну вигоду вiд представникiв комерцiйних структур, якi спецiалiзуються на пiдборi та подальшому оформленнi iноземних студентiв до українських вишiв. У разi вiдмови зловмисники погрожували створити штучнi перешкоди при оформленнi iноземних абiтурiєнтiв у медунiверситет.

Спiвробiтники СБУ задокументували у 2018 роцi факти отримання одним iз керiвникiв унiверситету вiд представника комерцiйної структури двох елiтних автомобiлiв марки "BMW" загальною вартiстю понад сто тисяч доларiв США за невтручання у прийом студентiв.

Пiд час санкцiонованих слiдчих дiй у Краматорську та Кропивницькому, де розташованi фiлiї медунiверситету, правоохоронцi виявили протиправно отриманi посадовцем автомобiлi, на якi вже накладено арешт.

Наразi ректору Донецького Нацiонального медичного унiверситету оголошено про пiдозру за ч. 4 ст. 368 Кримiнального кодексу України, представнику приватного товариства ‒ за ч. 1 ст. 369 ККУ. Тривають слiдчi дiї для встановлення та притягнення до кримiнальної вiдповiдальностi всiх осiб, що задiянi у протиправному механiзмi.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #медуніверситет #хабар #корупція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...