Посадовцiв Донецького медунiверситету викрили на отриманнi хабарiв

Посадовцiв Донецького медунiверситету викрили на отриманнi хабарiв, Александр

Спiвробiтники Головного слiдчого управлiння спiльно з Головним управлiнням контррозвiдувального захисту iнтересiв держави у сферi економiчної безпеки СБ України викрили на отриманнi хабарiв посадовцiв Донецького Нацiонального медичного унiверситету.

Про це повiдомляє прес-центр СБ України.

Спiвробiтники спецслужби встановили, що чиновники систематично вимагали неправомiрну вигоду вiд представникiв комерцiйних структур, якi спецiалiзуються на пiдборi та подальшому оформленнi iноземних студентiв до українських вишiв. У разi вiдмови зловмисники погрожували створити штучнi перешкоди при оформленнi iноземних абiтурiєнтiв у медунiверситет.

Спiвробiтники СБУ задокументували у 2018 роцi факти отримання одним iз керiвникiв унiверситету вiд представника комерцiйної структури двох елiтних автомобiлiв марки "BMW" загальною вартiстю понад сто тисяч доларiв США за невтручання у прийом студентiв.

Пiд час санкцiонованих слiдчих дiй у Краматорську та Кропивницькому, де розташованi фiлiї медунiверситету, правоохоронцi виявили протиправно отриманi посадовцем автомобiлi, на якi вже накладено арешт.

Наразi ректору Донецького Нацiонального медичного унiверситету оголошено про пiдозру за ч. 4 ст. 368 Кримiнального кодексу України, представнику приватного товариства ‒ за ч. 1 ст. 369 ККУ. Тривають слiдчi дiї для встановлення та притягнення до кримiнальної вiдповiдальностi всiх осiб, що задiянi у протиправному механiзмi.

Кропивницький медуніверситет хабар корупція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии