В Устинівському районі в якісні умови навчання дітей інвестували 4 мільйони

В Устинівському районі в якісні умови навчання дітей інвестували 4 мільйони , Александр

На модернізацію навчально-матеріальної бази закладів Устинівського району протягом 2014-2018 років виділили із різних джерел понад 4 млн гривень. Про це повідомила прес-служба ОДА.

Зокрема, протягом звітного періоду провели повну заміну віконних блоків та металоконструкцій у Криничненській школі, частково у Докучаєвській школі, Степанівській та Олександрівській філіях. Частково відремонтували і приміщення районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Також в Устинівському НВО побудували спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям на суму 1 млн 488 тис. 960 грн.

У 2018 році за 1 млн 875тис грн. придбали шкільний автобус для підвезення учнів Устинівського НВО.

Дляучнів 1-х класів придбали мультимедійне обладнання (101,8 тис. грн - державний бюджет, 14,9 тис. грн - районний бюджет), меблі (125,9 тис. грн - державний бюджет, 7,5 тис. грн - бюджет сільських рад), дидактичний матеріал (129,9 тис. грн - кошти державного бюджету, 17,8 тис. грн - кошти місцевого бюджету), а також килимки для занять з фізичної культури на суму 21,392 тис. грн.

Для навчання дітей з особливими освітніми потребами у 2018 році за кошти державного бюджету придбали обладнання на суму 74,305 тис. грн.

Для надання учням якісної освіти придбали хімічний кабінет для Устинівського НВО (150,7 тис. грн - державний бюджет); кабінет математики для Інгульського НВО (43,4 тис. грн- державний бюджет); кабінет математики для Димитровського НВО (54,5тис. грн - державний бюджет).

новини Кіровоградщини освіта фінансування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии