• Головна
  • На Кiровоградщинi серiйний вбивця намагається уникнути вироку (ФОТО)
10:20, 8 лютого 2019 р.
Надійне джерело

На Кiровоградщинi серiйний вбивця намагається уникнути вироку (ФОТО)

На Кiровоградщинi серiйний вбивця намагається уникнути вироку (ФОТО)

В Олександрiї Кiровоградської областi вже бiльше двох рокiв тягнеться судовий процес над пiдозрюваним у скоєннi ритуальних вбивств, манiяком Володимиром Валер'яновичем Никитюком. Про це повiдомляє"РБК-Україна".

6 лютого почався допит свiдкiв i потерпiлих, дослiдження речових доказiв i вiдеоматерiалiв.

У справi пiдсудного – 14 томiв. Його звинувачують у вбивствi 21-рiчної Дарини Озарко (6 червня 2016 року), грабежi дiвчини iз замахом на вбивство (26 липня 2016 року) i вбивствi 13-рiчного Станiслава Бойка (початок серпня 2016 року). Правоохоронцi виявили серед речей пiдозрюваного календар iз зазначеними датами, якi збiгалися з язичницькими святами.

Своєї провини Никитюк не визнає.

Йому iнкримiнується скоєння кримiнальних злочинiв, передбачених ч. 4 ст. 187, п. 4, п. 6, п. 13 ч. 2 ст. 115; ч. 2 ст. 187, ч. 3 ст. 15 п. 6, п. 13 ч. 2 ст. 115; ч. 4 ст. 187, 2 п. п. 6, п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України.

Всього на совiстiНикитюка щонайменше три жертви - 47-рiчний уродженець Ковельського району Волинської областi, iнвалiд 2 групи, за що вбивця вже вiдсидiв 25 рокiв. У 1991 роцi його засудили до 9 рокiв тюрми за псування держмайна, потiм судили за розбiй, у 2008-му засудили до 15 рокiв за звiряче вбивство студентки в 2001 роцi - тобто на винесення вироку пiшло цiлих 7 рокiв.

На Кiровоградщинi серiйний вбивця намагається уникнути вироку (ФОТО), фото-1

Покарання нелюд вiдбував у Кiровоградськiй областi в Петровськiй колонiї № 49, але через деякий час його вiдпустили за "законом Савченко" (рiк у СIЗО вважається за два у в'язницi).

Манiяк встиг непогано дiзнатися юридичнi тонкощi й тепер активно застосовує їх на практицi. Наприклад, на попередньому засiданнi, 3 сiчня - коли йому знову продовжили термiн арешту на 2 мiсяцi (до 3 березня) - Никитюк вимагав вiдводу суддi Галини Колиуш, наполягав на проведеннi додаткових експертиз, звинувачував слiдство у корупцiї, iгнорував питання суддi тощо.

Бiльш того, близько року тому Никитюк подав звернення до Європейського суду з прав людини на нiбито знущання пiд час слiдства i незаконне утримання з 10 по 23 серпня 2016 року в Олександрiйському мiськвiддiлi на 2-му поверсi. Також вiн заявляє, нiби його у кропивницькому СIЗО били наглядачi. Пiдсудний називає себе "жертвою олександрiйського свавiлля" i зараз вимагає реабiлiтацiї.

На Кiровоградщинi серiйний вбивця намагається уникнути вироку (ФОТО), фото-2

Фактично вся його стратегiя нацiлена на затягування процесу, щоб довше вiдсидiтися в СIЗО. Тодi пiсля винесення вироку реальне знаходження у в'язницi буде скорочено вдвiчi.

На судовому засiданнi вiн веде себе неадекватно, твердить, що учасники судового процесу вiрять в неправильного Бога, називає себе простою людиною, яка "служить великому Дажбогу". Також Нiкiтюк вважає, що присяжними в його справi мають бути прихильниками його секти "Живий бог".

Зауважимо також, що ранiше психiатри визнали його осудним i передали справу на судовий розгляд - з тих пiр вiн й тягнеться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Кіровоградщини #Олександрія #вбивця #суд
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...