• Головна
  • У Кропивницькому ремонт дорiг розпочнуть до приходу весни
17:40, 11 лютого 2019 р.
Надійне джерело

У Кропивницькому ремонт дорiг розпочнуть до приходу весни

У Кропивницькому ремонт дорiг розпочнуть до приходу весни

Ямковi ремонти на дорогах у Кропивницькому, якщо дозволятимуть погода i технологiї, виконуватимуться не чекаючи весни. Про це сьогоднi, 11 лютого, пiд час апаратної наради повiдомив мiський голова Андрiй Райкович, iнформує прес-служба мiськради.

Пiсля сходження снiгiв стали видимими всi проблемнi дiлянки на всiх шляхах обласного центру. Ями треба почати ремонтувати вже сьогоднi, адже транспорт не витримує такого стану дорожнього покриття i виходить з ладу, переконаний очiльник мiста.

"Таких мiсць, де зi снiгом зiйшов асфальт, у нас хоч вiдбавляй. Навiть на нещодавно вiдремонтованих дiлянках! – звернув увагу Андрiй Райкович. – I це теж питання якостi роботи пiдрядникiв i принципового контролю з боку замовникiв. Ми не можемо чекати: якщо буде сприятлива погода, повиннi братись за ямковий ремонт. Принаймнi засипати їх сколом чи щебенем, щоб машини могли нормально їздити".

Мiський голова також поставив завдання комунальному сектору i надалi посилено контролювати виконання будь-яких будiвельних i ремонтних робiт на територiї Кропивницького, адже кошти на це видiляються з мiського бюджету. Окремо Андрiй Райкович звернувся до керiвникiв теплових органiзацiй i до мiського водоканалу, з вимогою обстежити всi люки i територiї, де траплялися пориви: скрiзь є просiдання, вимоїни з гострими краями, якi рiжуть шини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #ремонт доріг #міськрада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...