Судостроители Украины поддержали кандидата в Президенты Александра Вилкула

 Представители трудовых коллективов крупнейших судостроительных заводов Украины поддержали Александра Вилкула, кандидата в Президенты Украины от «ОППОЗИЦИОННОГО блока – Партии мира и развития».

На Круглом столе, который собрал судостроителей, экспертов и представителей профсоюзов, Вилкул представил корабелам План по выводу отрасли из кризиса.

«Все проблемы в том, что в руководстве страны - непрофессионалы. Их интересует только их личный заработок. Если бы производство конфет зависело от того, сколько судов выпускает Украина, мы бы по судостроению вышли на первое место в мире», - сказал Вилкул.

Он подчеркнул: «Я - производственник. И, когда я вижу, как они уничтожают заводы и унижают людей труда, меня охватывает такая же ярость, как каждого из вас. Мы не будем договариваться с этой властью. У нас есть четкая программа по выводу экономики из кризиса и мы ее реализуем после победы на выборах. Мы будем строить суда и корабли!».

План Вилкула предусматривает господдержку и госзаказы отечественным верфям для строительства современных кораблей для украинского ВМФ и судов для торгового флота, обеспечение дешевых «длинных» кредитов и льготное налогообложение по примеру ведущих судостроительных стран. Для продвижения украинской продукции на международных рынках будет обеспечена эффективная работа Экспортно-кредитного агентства.

Судостроение будет определено как приоритетная отрасль.

Вилкул также подчеркнул необходимость возрождения украинского торгового флота, который не должен ограничиваться «правительственными прожектами по запуску барж с арбузами».

На основании Плана Вилкула подготовлены законопроекты, которые будут поданы в Верховную Раду. В разработке законопроектов приняли участие представители судостроительной отрасли и эксперты.

«Наша задача – возродить судостроение, обеспечить работников отрасли работой и достойной зарплатой на Родине», - подчеркнул Вилкул.

Для совместной реализации предложений по возрождению судостроительной отрасли, кандидат в Президенты Украины от партии «Оппозиционный Блок - партия мира и развития» Александр Вилкул подписал Меморандум о сотрудничестве с Профсоюзом работников судостроения Украины.

Сергей Ковиня, Председатель Херсонского областного комитета Профсоюза работников судостроительной отрасли Украины сказал: «Мы договорились о консолидации усилий при подготовке госпрограмм и законопроектов, направленных на рост производства и заработных плат судостроителям. Мы поддерживаем Вилкула потому что он человек дела».

«Мы вошли в Команду Вилкула потому что он объединяет тех, кто верит в Украину, кто хочет в ней жить, кто знает, что надо сделать для развития судостроения и, главное – умеет работать и знает как это реализовать», - сказал Василий Федин, Генеральный директор Smart Maritime Group

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Суспільство
Кіровоградська обласна державна адміністрація повідомляє, інформує 0522.ua. Через високі температури, що викликають перегрівання асфальтобетонного покриття а в результаті його руйнацію та сильну вразливість до навантажень,на дорогах Кіровоградщини з 1 червня з 10.00 до 22.00 знову будуть введені тимчасові обмеження руху великовагового автотранспорту (загальною вагою понад 24 т та навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн). Обмеження руху не поширюється на тр...
Суспільство
У зведеній багатоповеpхівці по вул.Жадова оселяться 39 щасливих pодин з Кропивницького. Десятками років більшість із них стояли в кваpтиpних чеpгах міської pади, підпpиємств, установ та оpганізацій міста. Не оминули увагою і пpацівників сфеpи охоpони здоpов’я - 7 сімей молодих фахівців також отримають ордери. Проте, впpодовж 10 pоків отpимані кваpтиpи матимуть статус службових.
Суспільство
23 травня було підписано Меморандумі про співпрацю між начальником Управління Державної міграційної служби в області Володимиром Гончаренко, в.о. начальника Головного управління Державної фіскальної служби в області Сергієм Тертичним та начальником Управління Держпраці в області Сергієм Подорожнім. Основним напрямком спільної роботи за інформацією прес-служби Управління ДМС у Кіровоградській області буде підвищення правової свідомості та податкової культур...
Суспільство
За даними Територіальних органів ДФС у Кіровоградській області на Кіровоградщині зареєстровано 66 громадян, які задекларували доходи більше 1 млн грн. В сумі, ці громадяни задекларували 512 млн грн. В розрізі дохлдів задекларовано:22 особи задекларували доходи від здійснення підприємницької діяльності, 12 осіб задекларували дивіденди, 10 осіб задекларували дохід від продажу (обміну) нерухомого майна, 6 осіб задекларували іноземні доходи, 5 осіб задекларува...
Новини компаній
Мобільний інтернет став невіддільною частиною життя сучасної людини. Новий стандарт мобільного інтернету 4G / LTE – революційна технологія, яка неабияк розширила наші уявлення про те, що таке справжня мобільність і безмежна свобода. Швидкість передачі Головна перевага 4G – у швидкості передання даних, що дає змогу споживати контент у найвищій якості без найменших затримок. Якщо порівняти з найбільш сучасними мережами 3G/HSPA, середня швидкість передання да...
Суспільство
Міська рада міста Кропивницького інформує, - передає 0522.ua  26 травня 2019 року ,буде проводитись III щорічний забіг «Krop Half Marathon». З питань безпеки буде здійснено перекриття руху транспорту: по проспекту Винниченка з 6:30 до 12:45 для монтажу стартової і фінішної зони забігу; по проспекту Винниченкавул. Острівська по провулку Василівському по вулиці Преображенськійпо вулиці Миколи Смоленчукаодну смугу по вулиці Михайлівській з 8:50 до 12:45 (на ч...
Суспільство
Вчора, 22 травня в одній зі шкіл Кропивницького потік дах. Вода лилилася зі стелі по стінам. На оприлюднених батьками в спільоті Батьківська рада в соцмережі Фейсбук фото, окрім "водоспадів" зі стелі, чітко видно стіни в плісняві. Батьки обурювались та задавались питанням: "Як навчаться дітям з відрами з вoдoю і пліснявoю на стінах?"
Суспільство
Лише 92 народні депутати України, в тому числі від партії «Батьківщина», підтримали запропоновані президентом Володимиром Зеленським зміни до виборчого законодавства, які передбачають відміну мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єру до 3%. Кропивницький видавник Сергій Лібега впевнений, що таким чином старі парламентарі пішли проти бажання більшості українців усунути корупційну модель потрапляння до Верховної Ради. «Вчора ми стали свідками збере...
Кримінал
За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури , 18 травня 26 – річна жінка, жителька Кіровоградщини, ввечері зателефонувала оператору служби "102" та повідомила завідомо неправдиву інформацію про замінування ТЦ "Кооператор" по бульвару Шевченка в м. Черкаси, після чого поклала слухавку. Наступного дня вона повторно, за аналогічних обставин повідомила оператора служби "102" про замінування Головного управління Національної поліції в Черкаській...