У Кропивницькому призначили покарання чоловiку, який забив до смертi малолiтню дитину

У Кропивницькому призначили покарання чоловiку, який забив до смертi малолiтню дитину, Александр

Кропивницький апеляцiйний суд погодився з позицiєю прокуратури та призначив 37-рiчному чоловiковi, який позбавив життя однорiчну дитину своєї знайомої, суворiше покарання – 15 рокiв позбавлення волi.

Про це повiдомляє прес-служба обласної прокуратури.

За словами публiчного обвинувача по справi Олександра Суворова, вироком суду першої iнстанцiї за вбивство дитини ( п..п.2,4 ч.2 ст. 115 КК України) чоловiка було засуджено до 12 рокiв позбавлення волi. Не погоджуючись з таким рiшенням суду, зважаючи на м’якiсть призначеного покарання, прокуратура оскаржила рiшення суду в апеляцiйнiй iнстанцiї.

Завдяки принциповiй та послiдовнiй позицiї прокурора, Кропивницький апеляцiйний суд призначив обвинуваченому суворiше покарання. За умисне убивство малолiтньої дитини чоловiк проведе за ґратами 15 рокiв.

Нагадаємо, подiя трапилася влiтку 2015 року в м. Олександрiя. Засуджений прийшов до своєї доброї знайомої, яка виховувала двох дiтей - трьох та одного рокiв. Найменша донька не засинала i капризувала. Чоловiк вирiшив допомогти її матерi вкласти дитину спати. Однак, дитина кричала ще дужче. Тодi чоловiк вирiшив, що у дитину вселився бiс та почав його проганяти обливаючи дитину холодною водою. Коли це не допомогло, розлючений чоловiк почав наносити дитинi численнi удари руками та ногами. Вiд отриманих травм дiвчинка померла на мiсцi.

новини Кіровоградщини вбивство дитина прокуратура
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии