• Головна
  • У Кропивницькому воїни-iнтернацiоналiсти отримають грошову допомогу
16:20, 12 лютого 2019 р.
Надійне джерело

У Кропивницькому воїни-iнтернацiоналiсти отримають грошову допомогу

У Кропивницькому воїни-iнтернацiоналiсти отримають грошову допомогу

У Кропивницькому сiм’ї загиблих учасникiв бойових дiй в Республiцi Афганiстан отримають вiд мiської влади грошову допомогу Вiдповiдне рiшення прийняв виконавчий комiтет мiської ради пiд час свого засiдання сьогоднi, 12 лютого.

Про це повiдомляє прес-служба мiськради.

До Дня вшанування учасникiв бойових дiй на територiї iнших держав, за поданням громадських органiзацiй, 6 сiмей загиблих учасникiв бойових дiй в Республiцi Афганiстан отримають грошову допомогу вiд мiської влади по 5 тисяч гривень кожна. Також матерiальну допомогу у розмiрi 5 тисяч гривень отримають сiм’ї загиблих учасникiв антитерористичної операцiї на сходi країни: Юрiя Олефiренка та Сергiя Коновалова. Чоловiки також були учасниками бойових дiй в Республiцi Афганiстан:

Крiм того, грошову допомогу отримають 68 учасникiв бойових дiй на територiї iнших держав у розмiрi одна тисяча гривень кожному на загальну суму 68 тисяч гривень.

Вiдповiдно до прийнятого рiшення, вiддiл бухгалтерського облiку мiської ради Кропивницького має виплатити матерiальну допомогу 76 особам на загальну суму 108 тисяч гривень за рахунок коштiв, передбачених для допомоги до свят ветеранам вiйни та працi.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #міськрада #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...