• Головна
  • Пара iз Кропивницького оригiнально вiдсвяткувала 10-рiччя подружнього життя (ФОТО)
13:12, 14 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Пара iз Кропивницького оригiнально вiдсвяткувала 10-рiччя подружнього життя (ФОТО)

Пара iз Кропивницького оригiнально вiдсвяткувала 10-рiччя подружнього життя (ФОТО)

Наталiя i Сергiй Бiлопольськi сьогоднi, 14 лютого, урочисто вiдсвяткували ювiлейну рiчницю весiлля. Пара разом прожила 10 рокiв i виховує двох синiв – Iвана та Олега.

Урочистостi вiдбулися в Кропивницькому мiському вiддiлi ДРАЦС. Про це повiдомив заступник начальника обласного управлiння юстицiї з питань державної реєстрацiї Олег Потьомкiн, який особисто привiтав подружжя зi святом.

"Наш iз чоловiком секрет щасливої родини полягає в тому, що ми з Сергiєм навчилися знаходити компромiси й чути один одного. I сьогоднi вирiшили на власному досвiдi пересвiдчитися, якi неймовiрнi емоцiї можна отримати, одружившись повторно. Раджу всiм парам обирати такий оригiнальний спосiб святкування рiчницi сiмейного життя", – подiлилася враженнями Наталiя Бiлопольська.

Зi свого боку Олег Потьомкiн додав, що замовити обряд ювiлейного весiлля може не тiльки особисто пара, яка планує святкувати рiчницю, а й її родичi або друзi.

"Для цього потрiбно звернутися у вiддiл ДРАЦС за мiсцем проживання. До того ж, якщо є бажання, ми з командою залюбки органiзуємо i виїзну церемонiю. А тi закоханi, якi ще не встигли зареєструвати стосунки, мають чудову можливiсть публiчно освiдчитися один одному в коханнi пiд час заручин", – додав посадовець.

Нагадаємо: у День закоханих вiддiли ДРАЦС у Кропивницькому, Свiтловодську, Олександрiї та Знам'янцi працюватимуть до 24:00. У всiх iнших районних центрах - до 20:00. Робочий день було продовжено в рамках акцiї, iнiцiйованої Мiн’юстом, "Кохання поза часом".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #повторне одруження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...