• Головна
  • На Кiровоградщинi податкiвцi виявили п'ять псевдопiдприємцiв
12:00, 15 лютого 2019 р.
Надійне джерело

На Кiровоградщинi податкiвцi виявили п'ять псевдопiдприємцiв

На Кiровоградщинi податкiвцi виявили п'ять псевдопiдприємцiв

Пiдроздiлами податкової мiлiцiї ГУ ДФС у Кiровоградськiй областi у сiчнi-лютому ц.р., за результатами роботи з протидiї вказаному негативному фактору, до бази фiктивних суб’єктiв пiдприємницької дiяльностi внесено 5 суб’єктiв.

Про це повiдомляє прес-служба ГУ ДФС в областi.

За результатами документальних перевiрок СГД-вигодонабувачiв, якi скористалися послугами фiктивних суб’єктiв пiдприємницької дiяльностi додатково донараховано податкiв 423,7 тис. грн, з яких 238,9 тис. грн стягнуто.

За зiбраними матерiалами до єдиного реєстру досудових рiшень внесено 2 кримiнальнi провадження за ч.1 ст. 205 КК України "Фiктивне пiдприємництво, тобто створення або придбання суб’єктiв пiдприємницької дiяльностi з метою прикриття незаконної дiяльностi або здiйснення видiв дiяльностi щодо яких є заборона".

До суду направлено 2 кримiнальнi провадження за ч.1 ст. 205-1 КК України "Пiдроблення документiв, якi подаються для проведення державної реєстрацiї юридичної особи та фiзичних осiб – пiдприємцiв". Двом особам оголошено пiдозру у скоєннi вказаних злочинiв. Максимальна санкцiя статтi передбачає покарання у виглядi обмеження волi на строк до двох рокiв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Кіровоградщини #податкова #суд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...