• Головна
  • У школi на Кiровоградщинi облаштували ресурсну кiмнату
16:38, 15 лютого 2019 р.
Надійне джерело

У школi на Кiровоградщинi облаштували ресурсну кiмнату

У школi на Кiровоградщинi облаштували ресурсну кiмнату

В Олександрiвськiй ЗОШ №1 запрацювала ресурсна кiмната.

Про це повiдомляє прес-служба ОДА.

На облаштування ресурсної кiмнати з рiзних джерел фiнансування було профiнансовано 891 тис. грн. З них: на ремонт та облаштування 513 тис. грн з мiсцевого бюджету.

З робочим вiзитом у закладi побували голова Олександрiвської РДА Ольга Борота та голова районної ради Григорiй Гончаренко. Вони ознайомилися iз органiзацiєю роботи з особливими дiтьми, завiтали на корекцiйно-розвитковi заняття.

Заняття вiдвiдують 12 дiтей з особливими освiтнiми потребами. За допомогою команди спецiалiстiв психолого-педагогiчного супроводу дiти мають змогу краще засвоювати навчальний матерiал.

У ресурснiй кiмнатi функцiонує три зони: навчальна, до якої входить: мультимедiйне обладнання, проектор, iнтерактивний сенсорний модуль, магнiтно-маркерна дошка, комп’ютерне обладнання (планшети, ноутбуки, ламiнатор, багатофункцiональний пристрiй (принтер/сканер-копiр), наочнi матерiали для розвитку мови та пiзнавальних процесiв; iгрова: килимок для занять та гри, конструктори розвиваючi (дерев’янi та пластмасовi конструктори з великими деталями, що складаються за принципом "паз в паз", з можливiстю складання плоских та об’ємних моделей для орiєнтування в просторi), набiр пiрамiдок унiверсальний, пiсочниця для сухого та кiнетичного пiску, дерев’янi панно за методикою М. Монтессорi; соцiально-побутова: кухоннi меблi, посуд, мiкрохвильова пiч, чайник, холодильне обладнання, iндукцiйна плита та столовi прибори для орiєнтування в просторi.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Кіровоградщини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...