• Головна
  • У Кропивницькому вiдновлення стану дорiг контролюватиме спецiальна комiсiя
18:00, 18 лютого 2019 р.
Надійне джерело

У Кропивницькому вiдновлення стану дорiг контролюватиме спецiальна комiсiя

У Кропивницькому вiдновлення стану дорiг контролюватиме спецiальна комiсiя

Сьогоднi, 18 лютого, заступник мiського голови Олександр Вергун провiв робочу нараду з керiвниками комунальних служб, теплогенеруючих пiдприємств мiста та пiдрядних органiзацiй з питання вiдпрацювання стратегiї вiдновлення дорожнього покриття на територiї Кропивницького.

Про це повiдомляє прес-служба мiськради.

Учасники зустрiчi обговорили усi проблемнi питання перед початком ремонтних робiт на дорогах мiста. Оскiльки не лише снiг та мороз, а i численнi аварiйнi ситуацiї на iнженерних мережах тепло – водопостачанняактивно вплинули на руйнування дорожнього покриття, керiвники теплогенеруючих пiдприємств та мiського ВКГ надали власнi пiдготовленi плани вiдновлювальних робiт асфальтового покриття у мiсцях, де здiйснювалися аварiйнi ремонтнi роботи.

За словами директора Кропивницького ВКГ Валентини Давидчук, благоустрiй територiї пiсля виконання робiт аварiйними бригадами можна буде розпочати у березнi-квiтнi. Також одним iз першочергових завдань для водопостачального пiдприємства є ремонт i пiдняття технологiчних колодязiв у центральнiй частинi мiста.

Директор КП “Теплоенергетик” Олександр Чельник був обережним у пiдтримцi iдеї раннього початкуробiт iз вкладання асфальту, оскiльки на територiї мiста ще очiкуються заморозки. У свою чергу, Олександр Вергун запропонував до настання стабiльно теплих днiв використовувати метод холодного асфальтування, при укладаннi якого сумiш не має довгого перiоду застигання, а по завершеннi ремонту дороги дозволяє вiдразу вiдновити рух транспорту. Такий метод дає можливiсть здiйснювати роботи навiть в екстремальних погодних умовах.

Заступник мiського голови наголосив на необхiдностi якнайшвидшого ремонту найпроблемнiших дiлянок на магiстральних дорогах обласного центру.

"Нам негайно треба створити комiсiю для iнспектування всiх вулиць, дороги на яких були капiтально вiдремонтованi у 2018 роцi, - наголосив Олександр Вергун. - Головне завдання комiсiї - зафiксувати всi критичнi випадки пошкодження дорожнього покриття, якi пiдряднi органiзацiї в рахунок гарантiйних зобов’язань мають оперативно усунути. Найперше, за що мiстяни критикують владу, так це за дороги. Тому ми повиннi серйозно поставитись до цього питання i вирiшити його якомога швидше".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #ремонт доріг #міськрада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...