• Головна
  • Вихованці клубу "Корсар" у складі збірної Кропивницького здобули кубок переможців на Чемпіонаті України з таеквон-до (GTF)
09:15, 19 лютого 2019 р.
Надійне джерело

У неділю, 17 лютого, у Кропивницькому, в приміщені спортивного залу "FightBaza", відбувся Чемпіонат України з таеквон-до(GTF).

Участь у змаганнях взяли близько 250 спортсменів з 15 регіонів України у різних вікових категоріях – від 6 до 35 років.

Змагання проводилися у програмі спаринг (матсогі).

У складі збірної Кропивницького виступили також 12 спортсменів клубу східного єдиноборства "Корсар" (тренер – Валентин Корсіков):

• Тараненко Владислав (2002 р.н.)

Вихованці клубу "Корсар" здобули 8 золотих, 2 срібні та 3 бронзові медалей та вибороли загальнокомандне 1-ше місце.

У результаті змагань визначилися претенденти до зарахування у збірну команду України для участі у чемпіонаті Європи з таеквон-до.