• Головна
  • У Кропивницькому функцiонують шiсть пунктiв охорони правопорядку (АДРЕСИ)
14:40, 19 лютого 2019 р.
Надійне джерело

У Кропивницькому функцiонують шiсть пунктiв охорони правопорядку (АДРЕСИ)

У Кропивницькому функцiонують шiсть пунктiв охорони правопорядку (АДРЕСИ)

Про це повiдомив заступник керiвника мiської дружини Костянтин Осiпенко пiд час звiту за результатами дiяльностi у 2018 роцi, – iнформує прес-служба мiськради.

На дiльницях здiйснюються прийоми громадян з особистих питань дiльничними iнспекторами полiцiї за безпосередньої участi працiвникiв мiської дружини.

За iнформацiєю Костянтина Осiпенка, пункти охорони правопорядку у Кропивницькому знаходяться за адресами: по вулицях Зiнченка, 1 — пункт №7 (головний),Великiй Перспективнiй, 63 — ГПОП, Пацаєва, 6 - пункт №5, по пров. Павла Бута, 3 - пункт № 12, по просп. Унiверситетському, 14 - № 101, вул. Ушакова - пункт “Фортечнi Вали”.

"На сьогоднi кiлькiсний склад мiської дружини складає 24 особи, - вiдзначив Костянтин Осiпенко. - У 2018 роцi дружинники спiльно з працiвниками управлiння транспорту i зв’язку мiської ради та захисниками прав споживачiв контролювали роботу мiського пасажирського транспорту. Також у пiдзвiтний перiод працiвники дружини брали участь у заходах спецiалiзованої iнспекцiї, департаменту економiчного розвитку, торгiвлi та iнвестицiй у складi комплексних груп з метою лiквiдацiї стихiйної торгiвлi, а також у рейдах спiльно зi спецiалiстами управлiння комунальної власностi в обстеженнi безхазяйних об’єктiв. Всього за звiтний перiод складено 1162 протоколи".

Костянтин Осiпенко також додав, що дружинники завжди долучаються до охорони правопорядку пiд час загальномiських святкових заходiв. Працiвники мiської дружини у цiлодобовому режимi охороняють Меморiальний комплекс Фортечнi Вали та Алею Почесних поховань загиблих учасникiв АТО на Рiвнянському кладовищi.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #охорона правопорядку
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...