• Головна
  • На Кiровоградщинi виявили небезпечне рибопереробне пiдприємство
13:00, 20 лютого 2019 р.
Надійне джерело

На Кiровоградщинi виявили небезпечне рибопереробне пiдприємство

На Кiровоградщинi виявили небезпечне рибопереробне пiдприємство

Спецiалiсти Головного управлiння Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi в ходi планової перевiрки рибопереробного пiдприємства, що знаходиться в Кiровоградському районi, виявили низку порушень вимог законодавства в сферi безпечностi харчових продуктiв.

Про це повiдомляє прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в областi.

Зокрема, на виробництвi було порушено гiгiєнiчнi вимоги, виявлено наявнiсть зустрiчних та перехресних потокiв сировини та готової продукцiї, що може призвести до її забруднення. Також було зафiксоване порушення необхiдного температурного режиму зберiгання готової продукцiї, що створює ризик розмноження у харчових продуктах патогенних мiкроорганiзмiв та видiлення ними токсинiв.

Вiдповiдно до норм Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчовi продукти, корми, побiчнi продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин" суб’єкту господарювання було надано припис про усунення виявлених порушень, а також накладено штраф у сумi 25 038 грн, який був сплачений.

У ходi позапланової перевiрки рибопереробного пiдприємства спецiалiсти Держпродспоживслужби областi встановили виконання всiх вимог припису i усунення виявлених порушень.

Держпродспоживслужба областi застерiгає споживачiв: не варто купувати продукти харчування у несанкцiонованих мiсцях продажу та без наявностi документiв на продукцiю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Кіровоградщини #виробництво #риба #небезпека
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...