• Головна
  • Юнi науковцi Кiровоградщини презентували винаходи, якi економлять енергiю (ВIДЕО)
13:00, 23 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Юнi науковцi Кiровоградщини презентували винаходи, якi економлять енергiю (ВIДЕО)

Юнi науковцi Кiровоградщини презентували винаходи, якi економлять енергiю (ВIДЕО)

Юнi науковцi з Олександрiї завоювали нагороди Всеукраїнського конкурсу "Intel Еко-Україна-2019". Серед 200 наукових проектiв школярi вибороли 2 четвертих, 3 третiх та 2 других мiсця.

Про це повiдомляють "Олександрiйськi новини".

Усi призери є учнями Олександрiйської фiлiї Малої Академiї наук Кiровоградської областi. Бiльшiсть iз них навчається у гiмназiї Кiровоградського облкомплексу, яку олександрiйцi за звичкою називають просто гiмназiєю на вулицi Дiброви.

До своїх нагород юнi науковцi з Олександрiї пройшли довгий шлях. Спочатку перемогли у заочному етапi конкурсу "Iнтел-Еко". Потiм захищалися перед журi, яке складалося iз викладачiв ВУЗiв та практикуючих дослiдникiв.

Цiкавий проект пневматичної пiдвiски для автомобiля презентувала на конкурс Вiкторiя Рикова, яка здобула 3 мiсце у номiнацiї “Екологiчна iнженерiя”.

Учениця 9 класу Олександрiйської гiмназiї Ольга Боровик та учень 11 класу Артем Кудрявеньков представили на конкурс свiй спiльний проект. Це макет розумного будинку, який може виробляти електроенергiю.

"У нас на будинку є лiфт. Коли лiфт забирає електроенергiю, вiн важчий вантаж пiднiмає догори, а потiм, коли потрiбна електроенергiя, важчий вантаж пiд силою тяжiння опускається вниз i виробляється додаткова електроенергiя", – розповiли винахiдники, що здобули II мiсце в категорiї “Екологiчна iнженерiя” у номiнацiї "Груповий проект".

"Суддям дуже сподобалася ця iдея, ми захищалися на всi сто, ми боролися за мiсце", – розповiли Ольга та Артем.

Двi роботи школярiв з Олександрiї потрапили у фiнал. Перемога у ньому давала можливiсть поїхати на мiжнародний конкурс наукових проектiв до Сполучених Штатiв Америки. Нажаль, олександрiйцi поступилися своїм конкурентам.

"Я повинен був пiдготувати виступ англiйською мовою, щоб довести суддям, що можу захиститися в Америцi. Я з усiх сил намагався передати всю суть роботи англiйською, але, мабуть, цього не вистачило, тому що у суперфiнал пройшли 6 робiт з Києва i Львова", говорить Максим Гончаренко, який здобув II мiсце у номiнацiї “Екологiчна iнженерiя”.

У рамках конкурсу Intel Еко учнi Малої Академiї наук мали нагоду позмагатися у кiбертурнiрi PUBG MOBILE. Такий кiбертурнiр в Українi проводився вперше. Олександрiєць Андрiй Сандул виборов 2 мiсце.

Призерiв конкурсу нагородили смарт-годинниками, зарядними пристроями та iншими призами, корисними для юних науковцiв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Кіровоградщини #Олександрія #винахід
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...