У Кропивницькому вiдбулася перша сесiя Молодiжного парламенту (ФОТО)

У Кропивницькому вiдбулася перша сесiя Молодiжного парламенту, Александр

У п'ятницю, 22 лютого, вiдбулося вiдкриття першої сесiї Молодiжного парламенту другого скликання. Юних депутатiв привiтав перший заступник голови облдержадмiнiстрацiї Сергiй Коваленко.

Про це повiдомляє прес-служба ОДА.

Молодiжний парламент першої каденцiї розпочав роботу у 2016 роцi як громадський проект, спрямований на розвиток молодiжного руху областi та реалiзацiю європейських принципiв спiвпрацi влади i молодi. Вибори депутатiв Молодiжного парламенту другого скликання вiдбулися в листопадi 2018 року у восьми вишах областi i сьогоднi 28 новообраних парламентарiв зiбралися на перше пленарне засiдання.

Вiтаючи юних депутатiв з початком їхньої дiяльностi, Сергiй Коваленко наголосив, що робота Молодiжного парламенту Кiровоградщини першого скликання позитивно вiдзначена на всеукраїнському рiвнi.

"Впевнений, що у вас будуть новi думки, новi iдеї, ви розробите новi заходи для того, щоб молодiжний рух в областi ставав активнiшим, – пiдкреслив посадовець. – Вiднинi ви вiдповiдальнi не лише за себе, а й за вирiшення тих питань, якi ставлять вашi виборцi".

Сергiй Коваленко нагадав, що Молодiжний парламент працює як дорадчий орган обласної державної адмiнiстрацiї та вручив новообраним парламентарям посвiдчення i депутатськi набори.

Пленарне засiдання юнi депутати розпочали з обрання секретарiату та прийняття регламенту. За результатами таємного голосування головою Молодiжного парламенту другого скликання обрали Циганка Євгена – студента Центральноукраїнського державного педагогiчного унiверситету iменi Володимира Винниченка.

новини Кіровоградщини ОДА молодіжний парламент
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии