На Кiровоградщинi водiйка без прав спричинила ДТП: авто перекинулося на дах

На Кiровоградщинi водiйка без прав спричинила ДТП: авто перекинулося на дах, Александр

12.10.2018 на автодорозi сполученням Знам’янка-Олександрiя, неподалiк домоволодiння по вул.Вiктора Голого у Знам’янцi, сталася дорожньо-транспортна пригода з потерпiлим.

Про це повiдомляєKomora.info.

Аварiя сталася за участi автомобiлiв ВАЗ-2107 та Gelly Emgrand. Зiткнення допустила жiнка, внаслiдок iнциденту водiй ВАЗу отримав тiлеснi ушкодження. Як встановило слiдство, покриття було сухим, чистим. Аварiя сталася в свiтлу пору доби. Як пояснила жiнка, вона, не маючи водiйського посвiдчення, сiла за кермо автомобiля свого знайомого. Їй здалося, що ВАЗ попереду рухається дуже повiльно, i вона вирiшила його обiгнати.

"Розпочавши обгiн, вона побачила на зустрiчнiй смузi автомобiль, що рухався назустрiч, а тому злякалася, що не встигне завершити маневр, i звернула на свою смугу руху. Оскiльки швидкiсть її автомобiля була вже великою, вона передньою частиною автомобiля наздогнала задню частину автомобiля ВАЗ-2107, який вiд удару перекинуло на дах, i водiй автомобiля отримав тiлеснi ушкодження", – йдеться в судовiй ухвалi.

20 грудня 2018 року задля з’ясування остаточних причин i обставин ДТП слiдчий суддя Знам'янського мiськрайонного суду призначив у кримiнальному провадження судову iнженерно-транспортну експертизу.

новини Кіровоградщини Знамянка ДТП потерпілі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии