• Головна
  • У Кропивницькому триває боротьба зi "стихiйниками" (ФОТО)
16:40, 12 березня 2019 р.
Надійне джерело

У Кропивницькому триває боротьба зi "стихiйниками" (ФОТО)

У Кропивницькому триває боротьба зi "стихiйниками" (ФОТО)

В облаcному центрi провели рейдове доcлiдження низки вулиць з питань припинення неcанкцiонованої торгiвлi.

Про це повiдомляє преc-cлужба Департаменту з питань економiчного розвитку, торгiвлi та iнвеcтицiй.

В рамках реалiзацiї проекту "Мунiципальний патруль" 11 березня проведено рейд–вiдстеження у складi спецiалiстiв: управлiння торгiвлi та побутового обслуговування населення департаменту з питань економiчного розвитку, торгiвлi та iнвестицiй, спецiалiзованої iнспекцiї Мiської ради мiста Кропивницького, Кропивницького мiського управлiння ГУ Держпродспоживслужби, мiської дружини мiста Кропивницького, представника полiцiї та представникiв засобiв масової iнформацiї по вул. Вокзальнiй (бiля будинку № 37/16), вул. Євгена Тельнова (бiля ринкiв "Черемушки" та "Привокзальний"), вул. Космонавта Попова (бiля полiклiнiки) з припинення несанкцiонованої торгiвлi продовольчими та непродовольчими товарами.

Пiд час проведення рейдового вiдстеження несанкцiоновану торгiвлю плодоовочевою продукцiєю, молоком, яйцями, непродовольчими товарами по вул. Вокзальнiй та Попова було призупинено. За порушення правил благоустрою мiста спецiалiстом спецiнспекцiї складено 2 протоколи за статтею 152 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення.

По вул. Євгена Тельнова "стихiйна" торгiвля не здiйснювалась.

З громадянами, якi здiйснювали торгiвлю у невстановлених мiсцях, проведено роз’яснювальну роботу стосовно недопущення “стихiйної“ торгiвлi продуктами харчування на тротуарах, газонах та бiля житлових будинкiв та запропоновано перейти здiйснювати торгiвлю на територiю ринкiв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #стихійна торгівля #попередження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...