• Головна
  • У кропивницьку колонiю намагалися передати наркотики (ФОТО)
13:40, 13 березня 2019 р.
Надійне джерело

У кропивницьку колонiю намагалися передати наркотики (ФОТО)

У кропивницьку колонiю намагалися передати наркотики (ФОТО)

12 березня, близько 19 години 30 хвилин, в ходi вiдпрацювання оперативної iнформацiї, спiвробiтниками оперативного вiддiлу державної установи "Кропивницька виправна колонiя (№6)" пiд час патрулювання прилеглої територiї з боку вулицi Куроп’ятникова, був помiчений громадянин К., який мав намiр здiйснити перекид через основну огорожу установи.

Про це повiдомляє прес-служба установи.

Дану особу було зупинено та проведено її поверхневий догляд, при якому заборонених речовин не виявлено. Згодом оглянуто прилеглу територiю, в результатi чого на вiдстанi близько двох метрiв бiля дерева було помiчено невiдомий згорток, обмотаний прозорою липкою стрiчкою.

Про даний факт було повiдомлено до чергової частини Кропивницького вiддiлу полiцiї Головного управлiння Нацiональної полiцiї (далi – ГУ НП) України в Кiровоградськiй областi. По прибуттю на мiсце пригоди слiдчо-оперативної групи працiвниками полiцiї було проведено огляд вищевказаного згортку та встановлено, що в ньому мiстились дев’ять полiетиленових пакетикiв, в яких знаходилась речовина невiдомого походження у видi кристаликiв бiлого кольору, а також речовина рослинного походження в подрiбненому станi сiро-зеленого кольору з характерним запахом. В подальшому спiвробiтниками слiдчо-оперативної групи було задокументовано факт вилучення вищевказаних речовин.

Дана подiя зареєстрована в Книзi облiку заяв i повiдомлень про вчиненi кримiнальнi правопорушення та iншi подiї в установi та внесена до Журналу єдиного облiку Кропивницького вiддiлу полiцiї ГУ НП в Кiровоградськiй областi. Пакетики з пiдозрiлою речовиною вiдправлено на експертизу для встановлення її походження, ваги тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #колонія #наркотики
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...