У трьох мiстах на Кiровоградщинi можливi тимчасовi перебої водопостачання

У трьох мiстах на Кiровоградщинi можливi тимчасовi перебої водопостачання, Александр

За повiдомленням ОКВП "Днiпро-Кiровоград", у зв’язку з проведенням робiт за робочим проектом "Реконструкцiя дюкерiв через Обломiївську затоку на дiлянцi ДВС-НС "Олександрiя", подача води з водогону "Днiпро-Кiровоград" буде проводитися по однiй лiнiї водогону на дiлянцi вiд Днiпровської водопровiдної станцiї в м. Свiтловодськ до водонапiрної станцiї "Олександрiя".

Як поiнформували в прес-службi Головного управлiння Держпродспоживслужби, це може призвести до зниження надiйностi водозабезпечення та перебоїв у водопостачаннi мiст Олександрiя, Знам’янка i Кропивницький через вiдсутнiсть резервного трубопроводу. Роботи триватимуть до 15 травня.

У зв’язку з цим, головне управлiння Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi звертається до керiвникiв пiдприємств, установ, органiзацiй та населення з проханням зробити необхiдний запас води. В першу чергу це стосується лiкувально-профiлактичних, дошкiльних та позашкiльних навчальних закладiв та закладiв соцiальної сфери, оскiльки забезпечити їх роботу в умовах вiдсутностi централiзованого водопостачання буде непросто.

Кропивницький водопостачання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі