• Головна
  • Стало вiдомо, коли у Кропивницькому завершиться опалювальний сезон
16:40, 28 березня 2019 р.
Надійне джерело

Стало вiдомо, коли у Кропивницькому завершиться опалювальний сезон

Стало вiдомо, коли у Кропивницькому завершиться опалювальний сезон

Опалювальний сезон у Кропивницькому завершиться з моменту перевищення середньодобової температури зовнiшнього повiтря бiльше, нiж вiсiм градусiв тепла протягом трьох дiб, але не пiзнiше 15 квiтня 2019 року.

Про це поiнформувала прес-служба мiськради.

Т.в.о. начальника головного управлiння житлово–комунального господарства мiської ради Тетяна Савченко вiдзначила, що у випадку зниження температури зовнiшнього повiтря протягом двох дiб нижче восьми градусiв тепла, теплогенеруючi пiдприємства поновлять вiдпуск теплової енергiї на опалення примiщень установ, закладiв освiти та охорони здоров’я. В iнших випадках поновлення подачi теплової енергiї буде здiйснюватися на пiдставi окремих рiшень виконавчого комiтету мiської ради Кропивницького.

В закладах загальної середньої освiти Кропивницького опалювальний сезон закiнчується 29 березня 2019 року. У той же час, управлiння освiти, управлiння охорони здоров’я, управлiння молодi та спорту та iншi бюджетнi установи можуть самостiйно приймати рiшення про продовження опалювального сезону в залежностi вiд погодних умов та наявностi фiнансового забезпечення на оплату послуг, безпосередньо звертатись з листами до керiвникiв теплопостачальних пiдприємств з перелiком об’єктiв, яким необхiдно продовжити опалювальний сезон.

Вiдповiдно до прийнятого рiшення, ДП “Кiровоградтепло” ТОВ “Центр науково–технiчних iнновацiй Української нафтогазової академiї” та комунальне пiдприємство “Теплоенергетик” не нараховуватимуть оплату за теплопостачання у вiдповiднi днi, в якi не надавалися послуги теплопостачання, та днi лiтнього перiоду 2019 року.

Теплопостачальним пiдприємствам, суб’єктам господарювання всiх форм власностi – виробникам та виконавцям послуг iз теплопостачання пiсля закiнчення опалювального сезону 2018/2019 року доручено розпочати ремонт технiчного обладнання та теплових мереж для пiдготовки їх до наступного осiннє-зимового сезону 2019/2020 року.

Рiшенням також встановлено завершення опалювального сезону для населення, яке проживає в приватних i багатоквартирних житлових будинках та використовує електричну енергiю або природний газ для опалення примiщень, отримує субсидiю для вiдшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, з 15 квiтня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #опалення #відключення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...