Понад 40 дiтей з Кiровоградщини вiдпочивають у "Артецi" та "Молодiй гвардiї"

Понад 40 дiтей з Кiровоградщини вiдпочивають у "Артецi" та "Молодiй гвардiї"

До Мiжнародного дитячого центру “Артек” (м. Київ) на II тематичну змiну "Артек збирає друзiв" направлено 23 дiтей пiльгових категорiй, а саме: 6 дiтей-сирiт та позбавлених батькiвського пiклування; 17 дiтей з багатодiтних та малозабезпечених сiмей.

Про це повiдомляє прес-служба ОДА.

За iнформацiєю департаменту соцiального захисту населення облдержадмiнiстрацiї, путiвки для дiтей пiльгових категорiй мiж районами та мiстами областi розподiленi наступним чином: Бобринецький-1. Благовiщенський-2, Добровеличкiвський-1, Долинський-1, Компанiївський-1, Кропивницький-1, Маловискiвський-2, Новоукраїнський-1, Новомиргородський-1, Олександрiвський-1, Онуфрiївський-1, Петрiвський-1, Свiтловодський-1, Устинiвський-1, м. Знам'янка-1, м. Кропивницький-3, м. Олександрiя-2, Свiтловодськ-1.

19 дiтей пiльгових категорiй: 3 дiтей-сирiт та позбавлених батькiвського пiклування, 16 дiтей з багатодiтних та малозабезпечених сiмей направлено на вiдпочинок на II тематичну змiну “Нове життя нового прагне слова” до Українського дитячого центру "Молода гвардiя" (м. Одеса).

Путiвки для дiтей пiльгових категорiй мiж районами та мiстами областi розподiленi наступним чином: Бобринецький-1, Благовiщенський-1, Вiльшанський-1, Гайворонський-1, Добровеличкiвський-1, Долинський-1, Кропивницький-1, Новоархангельський-1, Новомиргородський-1,Петрiвський--1, Свiтловодський-1, Олександрiйський-2, Онуфрiївський-1,м. Кропивницький-3, м. Знам'янка-1, м. Свiтловодськ-1.

новини Кіровоградщини ОДА путівки діти табір
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі