На Кiровоградщинi вирощують альпiйських кiз

На Кiровоградщинi вирощують альпiйських кiз

Альпiйськi кози – звичайнi вихованцi господарства "Лiсова коза" з Кiровоградської областi, яке є лiдером в їх розведеннi i продажу в Українi.

За словами директора з маркетингу ферми Олександра Романова, основна робота господарства — це розвиток племiнної справи.

Маточне поголiв’я на фермi якiсне, оскiльки було ретельно вiдiбране у Францiї.

Також на фермi унiкальна технологiя управлiння стадом. Олександр Романов стверджує, що таку технологiю не практикують бiльше нiде в Українi.

Вперше вона була розроблена й застосована у Нiдерландах та показала вражаючi результати.

Вся технологiя базується на семи складових.

"Якщо дуже коротко про цю систему, то ми дiлимо наше маточне стадо на 3 групи, кожна з яких пiдiбрана за своїм окремим циклом заплiднення та окотiв. Це дозволяє нам отримати додатковий сезон окотiв. Для господарства, що спецiалiзується на розведеннi та продажi племiнного молодняка, це дуже важливо", — розповiв Олександр Романов.

Годують кiз якiсним сiном та гранульованим кормом. На власному кормовиробництвi виготовляють концентрованi гранульованi корми для кожної окремої вiкової та продуктивної групи.

Окрiм розведення племiнного молодняка та виробництва сиру, на фермi займаються виробництвом та реалiзацiєю кормiв для кiз та дуже цiнного органiчного добрива — високоякiсного компосту для збагачення родючостi ґрунту. Завдяки своєму складу, особливим попитом вiн користується в садiвництвi та овочiвництвi.

Джерело: Fermer.blog

новини Кіровоградщини тваринництво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі