На Кiровоградщинi перевiрять роботу автозаправних станцiй

На Кiровоградщинi перевiрять роботу автозаправних станцiй

Голова облдержадмiнiстрацiї Сергiй Кузьменко доручив перевiрити роботу автозаправних станцiй в областi.

Про це повiдомляє прес-служба ОДА.

«Нажаль, внаслiдок вибухiв на автостоянцi з автоцистернами для скрапленого газу у Кропивницькому є постраждалi та один загиблий. Знаю, що справа просувається, є першi рiшення судiв про запобiжнi заходи. Справа має бути доведена до логiчного завершення – виннi мають бути покаранi», – наголосив Сергiй Кузьменко пiд час апаратної наради.

Голова облдержадмiнiстрацiї звернувся до мiжвiдомчої групи у складi працiвникiв правоохоронних органiв, обласного Держгеокадастру та прокуратури з вимогою активiзувати роботу з перевiрки автозаправних станцiй по Кiровоградськiй областi.

«Маємо досвiд, коли ми припиняли роботу автозаправок, що працювали з порушенням. Сьогоднi цю роботу потрiбно поновити. Люди мають бути впевненi у своїй безпецi», - пiдкреслив Сергiй Кузьменко.

Очiльник областi звернувся також до органiв мiсцевого самоврядування: «Дозволи на дiяльнiсть таких автозаправок, що вже прийнятi або будуть прийматись повиннi гарантувати безпеку громадян».

Голова облдержадмiнiстрацiї подякував фахiвцям ДСНС в областi, Нацiональної полiцiї, Нагвардiї, Службi екстреної медичної допомоги за оперативнiсть i чiтку координацiю дiй пiд час надзвичайної подiї.

новини Кіровоградщини заправка перевірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі