На Кiровоградщинi фермер ухилився вiд сплати близько 5 мiльйонiв податкiв

На Кiровоградщинi фермер ухилився вiд сплати близько 5 мiльйонiв податкiв

За процесуального керiвництва прокуратури Кiровоградської областi оголошено пiдозру за ч.3 ст.212, ч.1 ст.366 та ч.4 ст.358 КК України керiвнику товариства яке ухилилося вiд сплати податкiв на суму 4,8 млн грн. шляхом внесення до податкової звiтностi завiдомо неправдивих вiдомостей та використання пiдроблених документiв.

Про це повiдомляє прес-служба обласної прокуратури.

В ходi досудового розслiдування встановлено, що директор товариства, виплатив собi та двом своїм працiвникам готiвковi кошти в сумi 20,5 млн грн., нiбито на закупiвлю сiльськогосподарської продукцiї. Водночас "документально" пiдтвердив придбання зернових лише на суму 10,7 млн грн., надавши звiти про використання коштiв та 123 пiдроблених довiдки 5 сiльських рад областi форми № 3-ДФ "Про наявнiсть у фiзичної особи земельних дiлянок", якi за умови достовiрностi та повноти вiдображеної в них iнформацiї надавали пiдстави для звiльнення вiд обов’язку нарахування та сплати податкiв товариством.

Наразi керiвнику товариства оголошено про пiдозру.

У справi триває досудове розслiдування, яке здiйснюють спiвробiтники податкової мiлiцiї Головного управлiння ДФС у Кiровоградськiй областi.

новини Кіровоградщини податки ухилення прокуратура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі