На Кiровоградщинi з недобросовiсних батькiв стягнули понад 46 мiльйонiв алiментiв

На Кiровоградщинi з недобросовiсних батькiв стягнули понад 46 мiльйонiв алiментiв

Упродовж першого кварталу 2019 року завдяки реалiзацiї iнiцiативи #ЧужихДiтейНеБуває фiнансову пiдтримку вiд своїх батькiв отримали 12 287 дiтей iз Кiровоградщини.

Про це повiдомив заступник керiвника обласного управлiння юстицiї з питань державної виконавчої служби Вiктор Журавко.

"З початку року державнi виконавцi стягнули бiльше 46 млн грн iз безвiдповiдальних батькiв. I це на 19 млн грн бiльше, нiж за аналогiчний перiод минулого року. Як це вдалося? Ми застосували найрiзноманiтнiшi заходи примусового впливу. Зокрема понад 77 тис грн отримала дiвчинка Iринка зi Свiтловодська пiсля того, як її батька обмежили в правi виїзду за кордон i користування автiвкою", – розповiв посадовець.

За словами Вiктора Журавка, вищезазначений випадок є черговим пiдтвердженням того, що одним зi значних стимулiв виплатити борги на користь власних дiтей стало обмеження боржникiв у правi залишати територiю України, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати.

"Такi заборони отримали бiльше 4 тисяч жителiв областi. Окрiм цього, було складено понад 2 тисячi адмiнiстративних протоколiв про вчинення боржниками адмiнiстративних правопорушень", – додав Вiктор Журавко.

Не менш ефективними є штрафи, якi були запровадженi у рамках другого пакету законодавчих iнiцiатив #ЧужихДiтейНеБуває.

"Санкцiї у розмiрi вiд 20% до 50% вiд суми боргу були запровадженi влiтку минулого року. Iз того часу тепер їм доводиться думати не тiльки про те, де брати грошi на оплату самого боргу, а й де дiстати кошти, щоб розрахуватися за штрафи. I на Кiровоградщинi з боржникiв вже стягнули в iнтересах дiтей понад 830 тис грн", – резюмував посадовець.

Кропивницький юстиція аліменти боржники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі