Прокуратура Кiровоградщинi виявила низку порушень пiд час перевiрки органiв пробацiї

Прокуратура Кiровоградщинi виявила низку порушень пiд час перевiрки органiв пробацiї

Прокуратурою Кiровоградщини перевiрила стан додержання вимог кримiнально-виконавчого законодавства пiд час виконання регiональними органами з питань пробацiї кримiнальних покарань, не пов'язаних з позбавлення волi.

Про це повiдомляє прес-служба обласної прокуратури.

В ходi прокурорських перевiрок, виявленi непоодинокi факти порушень вимог чинного законодавства з боку посадових осiб оганiв пробацiї.

Зокрема, допускаються порушення вимог чинного законодавства при здiйснення нагляду та проведеннi соцiально-виховної роботи iз засудженими, що є однiєю з першопричин, що призводять до повторного вчинення злочинiв особами, якi перебувають на облiку.

Не перевiряється працiвниками територiальних вiддiлiв пробацiї iнформацiя щодо вчинення засудженими нових злочинiв пiд час iспитового строку, а запити до компетентних органiв не направляються.

Не достатньою є ефективнiсть роботи пiдроздiлiв органу пробацiї, щодо запобiгання вчиненню кримiнальних правопорушень особами, засудженими до покарань, не пов’язаних iз позбавленням волi. У порушення вимог iнструкцiї працiвниками пробацiї своєчасно не витребовується i не перевiряється iнформацiя вiд правоохоронних органiв щодо притягнення пiдоблiкованих осiб до адмiнiстративної вiдповiдальностi.

Встановлено прокурорами i низку фактiв порушення засудженими особами порядку вiдбування призначеного судом покарання (встановлених обмежень i заборон).

У ходi проведених перевiрок внесено 4 документи прокурорського реагування про усунення порушень вимог Кримiнально-виконавчого законодавства та Закону України "Про пробацiю", а також причин та умов, що їм сприяли. Наразi матерiали перебувають на розглядi.

новини Кіровоградщини прокуратура пробація перевірка порушення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі