На Кiровоградщинi бухгалтер лiкарнi привласнила понад 760 тисяч бюджетних коштiв

На Кiровоградщинi бухгалтер лiкарнi привласнила понад 760 тисяч бюджетних коштiв

За принципової позицiї прокуратури Кiровоградської областi до 10 рокiв позбавлення волi засуджено головного бухгалтера Гайворонської ЦРЛ, яка привласнила понад 760 тис грн бюджетних коштiв призначених для оплати працi працiвникiв лiкарнi ( за ч. 5 ст 191 КК (привласнення, розтрата майна або заволодiння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 209 (легалiзацiя грошових коштiв та iншого майна, здобутих злочинним шляхом) Кримiнального кодексу України).

Про це повiдомляє прес-служба обласної прокуратури.

Прокуратурою областi було отримано дозвiл на проведення спецiального досудового розслiдування вiдносно вказаної посадовицi, пiдозрюваної у привласненнi бюджетних коштiв в особливо великих розмiрах. Жiнка переховується вiд слiдства на територiї Росiйської Федерацiї та була оголошена у розшук.

Мова йде про кримiнальне провадження, розпочате наприкiнцi червня 2017 року слiдчими Державної фiскальної служби в областi за фактом незаконного заволодiння бюджетними коштами медичного закладу на загальну суму 760 тис грн з боку колишнього головного бухгалтера. Зокрема, жiнка з грудня 2015 року по червень 2017 року навмисно завищувала собi заробiтну плату, таким чином привласнивши вказану суму коштiв районного бюджету.

Наразi засуджена продовжує перебувати в мiжнародному розшуку. З метою дотримання розумних строкiв слiдства прокуратура звернулась до слiдчого суддi з клопотанням щодо надання дозволу на здiйснення спецiального досудового розслiдування. Ухвалою суду клопотання прокурора задоволено. Пiсля проведення необхiдних слiдчих та iнших процесуальних дiй, обвинувальний акт стосовно пiдозрюваної був переданий до суду для проведення спецiального судового провадження (заочне засудження).

Вироком Ульяновського районного суду за наслiдками заочного судового розгляду колишнього головного бухгалтера Гайворонської ЦРЛ засуджено до 10 рокiв позбавлення волi з конфiскацiєю майна та з позбавленням права обiймати посади на 3 роки.

новини Кіровоградщини корупція прокуратура суд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі