
13:00, 12 квітня 2019 р.
Надійне джерело
Нетипова зiрка: про реперку з Кiровоградщини написав один iз найвпливовiших журналiв свiту

"Навiть якщо ви не знаєте жодного слова українською, вас обов’язково зачепить реперка Альона Савраненко", - такими словами починається стаття Vogue, присвячена артистцi Alyona Alyona, яка днями випустила свiй дебютний альбом "Пушка".
Про це пише "Таблоїд".
Автор розповiдає iсторiю 27-рiчної Альони, яка пiдiрвала мережу та український реп своїми "Рибками" та незвичним образом дiвчини плюс-сайз у леопардовiй шубi та яскравому купальнику, яка кiлька рокiв працювала у дитячому садочку i писала реп у якостi хобi.
"Вона - звичайна дiвчина, яка читає тексти про звичайнi речi, а не наркотики, грошi або якесь "м'ясо". Савраненко не любить цi теми. "Я говорю про себе i про людей, яких я знаю, якi поруч зi мною, нормальний український народ i молодь", - пише Vogue.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:54
1 листопада
18:05
30 жовтня
15:08
30 жовтня
15:05
30 жовтня
Оголошення
06:12, 31 жовтня
20:02, 27 жовтня
15:58, 27 жовтня