У Кропивницькому підбили підсумки двох етапів фестивалю "Соціальний плакат – ідеальний світ" (ФОТО)

У Кропивницькому підбили підсумки двох етапів фестивалю "Соціальний плакат – ідеальний світ" (ФОТО)

Сьогоднi, 15 квітня, у прес-клубi CBN вiдбулася прес-конференція, присвячена підбиттю підсумків двох етапів Першого фестивалю соціальної реклами у Кропивницькому "Соціальний плакат – ідеальний світ".

Про це повiдомляє кореспондент 0522.

Органiзатори заходу – мiська рада Кропивницького, ЦДПУ iм. В.Винниченка та рекламна агенцiя "РIКМЕДIА".

Спiкерами на прес-конференції виступили:

Костянтин Яриніч – Почесний президент фестивалю, народний депутат України, заслужений лікар України

Олександр Рацул – ініціатор проекту, завiдувач кафедри соцiальної роботи, соцiальної педагогiки та психологiї, доктор педагогiчних наук, професор.

За словами Олександра Рацула, наразі закінчується ІІ етап Фестивалю: оброблено заявки і роботи учасників, активно відбувається онлайн-голосування за конкурсні роботи та визначено склад журі.

19 квітня, об 11.00, в актовій залі ЦДПУ iм. В.Винниченка відбудеться нагородження учасників і призерів фестивалю цінними подарунками та призами. Робота головного переможця буде розміщена на сітілайтах і білбордах міста.

"Залюбки підтримав ініціативу Фестивалю, оскільки як нардеп пріоритетним в діяльності вважаю саме соціальні проекти та проекти захисту наших людей. Фестиваль містить соціально важливе наповнення, оскільки за часів глибоких політичних і економічних змін в нашій державі соціальні питання набувають ще більшої ваги та гострої актуальності. Суспільству необхідні альтернативні моделі поведінки та розвитку, а не заборони. Саме такий щирий посил, що апелює до основних людських цінностей, несе фестиваль соціальної реклами "Соціальний плакат-ідеальний світ", зазначив Костянтин Яриніч.

"З Костянтином Яринічем ми знайомі давно, і я його знаю, як особистість із відповідальним ставленням до питань екології та активною роботою над підвищенням екосвідомості громадян та збереження здоров'я населення не лише через проект "Програма йодизації та вітамінізації мешканців Кропивницького", а й інших соціально важливих ініціатив співгромадян. Тому, без вагань, ми звернулися за його підтримкою для реалізації нашого проекту фестивалю соціальної реклами "Соціальний плакат-ідеальний світ", який Костянтин Володимирович із задоволенням підтримав, ставши Почесним президентом фестивалю", розповів Олександ Рацул.

Кропивницький фестиваль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі