Екс-керiвника юстицiї Кiровоградщини Чудного можуть притягнути до кримiнальної вiдповiдальностi

Екс-керiвника юстицiї Кiровоградщини Чудного можуть притягнути до кримiнальної вiдповiдальностi

До правоохоронних органiв надiслали повiдомлення про вчинення колишнiм керiвником обласного управлiння юстицiї Олександром Чудним злочину, передбаченого частиною четвертою статтi 191 Кримiнального кодексу України.

Про це повiдомив керiвник обласного управлiння юстицiї Вадим Гуцул.

За словами посадовця, ознаки злочину полягають у фактi прийняттi робiт щодо ремонту покрiвлi будiвлi, де розташовується управлiння юстицiї, якi по факту взагалi не виконали.

"Гiдропароiзоляцiя, утеплення та улаштування мiсткiв перекриття були вiдсутнi, що призвело до протiкання покрiвлi пiд час опадiв. Вказую на цi недолiки неголослiвно. Вони були виявленi пiд час iнжерно-технiчного обстеження примiщення, яке провели пiсля численних скарг працiвникiв. До речi, викрасти цi будiвельнi матерiали без розбирання покрiвлi даху було технiчно неможливо, а це означає, що їх там нiколи не було", – розповiв Вадим Гуцул.

Капiтальнi ремонтнi роботи виконувало ТОВ "Iнкопмаркбудсервiс". Саме з цим пiдприємством заключили договори генерального пiдряду в 2009-2013 роках.

"Цiкавим збiгом обставин є те, що саме в цей час обласне управлiння юстицiї очолював Олександр Чудний, а в засновниках пiдприємства значився його брат. Усi недолiки ми виправили за кошти спецiального фонду управлiння i вже привели покрiвлю в нормальний стан. А щоб вiдстояти справедливiсть, довелося звернутися з вiдповiдним позовом до суду. У результатi всi нашi вимоги були задоволенi в повному обсязi. I тепер горе-пiдрядник має сплатити на користь управлiння майже 160 тисяч гривень. Виконавче провадження вже знаходиться на виконаннi в одному з вiддiлiв державної виконавчої служби", – резюмував посадовець.

новини Кіровоградщини,юстиція корупція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі