Куди скаржитися працівникам, яких відмовляються офіційно працевлаштувати в Кропивницькому

Куди скаржитися працівникам, яких відмовляються офіційно працевлаштувати в Кропивницькому

Вiддiл з питань працi мiської ради Кропивницького закликав роботодавцiв легалiзувати зайнятiсть населення та повнiстю вiдмовитися вiд виплати зарплати "у конвертах".

Про це повiдомила мiська рада.

У випадку iгнорування вимог трудового законодавства до керiвникiв пiдприємств i приватних пiдприємцiв застосують всi заходи впливу.

Звертаються також до працiвникiв пiдприємств, установ та органiзацiй Кропивницького з рекомендацiєю вимагати вiд роботодавцiв легального оформлення трудових вiдносин через укладання трудового договору.

У разi вiдмови роботодавцiв укласти трудовi угоди, кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органiв щодо захисту своїх конституцiйних прав.

Про факти укладення трудових вiдносин за результатами вiзиту iнспектора працi просять повiдомитиза номером телефону(0522) 24 07 01, або листом за адресою: мiська рада мiста Кропивницького, вул. Велика Перспективна 41, м. Кропивницький, 25022 чи на електронну адресу: [email protected] Можна такожзавiтати до вiддiлу з питань працi: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна 41, кiмн. 118.

Консультацiї щодо належного оформлення трудових вiдносин можна отримати за тел. (0522) 24 07 01, а також у вiддiлi з питань працi мiської ради.

Кропивницький міськрада зарплата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі