У Кропивницькому пiдбили пiдсумки першого фестивалю соцiальної реклами (ФОТО)

У Кропивницькому пiдбили пiдсумки першого фестивалю соцiальної реклами (ФОТО)

Сьогоднi, 19 квiтня, в актовiй залi ЦДПУ пiдбилипiдсумки першого фестивалю соцiальної реклами та назвали переможця конкурсу «Соцiальний плакат – iдеальний свiт».

У своїх роботах учасники фестивалю пiдняли теми активного довголiття, волонтерства, захисту тварин, людей з iнвалiднiстю, охорони навколишнього середовища тощо.

Фестиваль проходив у три етапи.

Загалом представили 52 роботи.

Свої роботи презентували школярi, студенти, фрiлансери, громадськi органiзацiї та рекламнi агенцiї.

Почесний президент фестивалю народний депутат України Костянтин Яринiч зазначив, що суспiльство продукує забагато полiтичної реклами, тодi як соцiальної – недостатньо.

«Соцiальна реклама – така рiч, яка потрiбна завжди», - сказав вiн i додав, що фестиваль планували проводити раз на рiк, але через велику кiлькiсть охочих взяти участь захiд можуть провести вже восени.

«Основна мета заходу – привернути увагу до соціальних проблем, які є і в нашому місті, і в Україні. Це міський фестиваль реклами і ми не виключаємо, що проведемо обласний і розширимо форми подачі. Тобто, це можуть бути не тільки малюнки, а й відеоролики», - зауважив ініціатор проведення фестивалю Олександр Рацул.

Гран-прi отримало громадське об’єднання «Перспектива молодi». Переможці зобразили супергероя, який захищає мiсто вiд забруднень.

Цю роботу розмiстять на сiтiлайтах i бiлбордах мiста.

Також переможець отримав двi тисячi гривень вiд органiзаторiв.

У Кропивницькому пiдбили пiдсумки першого фестивалю соцiальної реклами (ФОТО), фото-1 У Кропивницькому пiдбили пiдсумки першого фестивалю соцiальної реклами (ФОТО), фото-2 У Кропивницькому пiдбили пiдсумки першого фестивалю соцiальної реклами (ФОТО), фото-3
Кропивницький фестиваль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі