Прокуратура Кiровоградщини вiдстояла право держави на використання восьми гiдротехнiчних споруд

Прокуратура Кiровоградщини вiдстояла право держави на використання восьми гiдротехнiчних споруд

Прокуратура областi виявила факт незаконного використання приватним суб’єктом господарювання державного майна – 8 гiдротехнiчних споруд для здiйснення промислового риборозведення.

Про це повiдомила прес-служба обласної прокуратури.

У 2006 роцi мiж державним пiдприємством «Укрриба» та приватним пiдприємством уклали договiр простого товариства, за яким суб’єкту господарювання надали право використання гiдротехнiчних споруд, що перебувають на балансi державного пiдприємства.

Оскаржуваний договiр уклали з порушенням норм законодавства, зокрема Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та мав удаваний характер, оскiльки фактично мiж сторонами виникли правовiдносини з оренди державного майна.

Державi спричинялись збитки у розмiрi не отриманої орендної плати, яка у випадку дотримання вимог законодавства з питань оренди та користування державним майном надходила б до Державного бюджету.

Прокуратура областi пред’явила позов про визнання укладеного договору недiйсним.

Дослiдивши наданi сторонами докази та пояснення по сутi позову, господарський суд Кiровоградської областi визнав вимоги прокуратури областi обґрунтованими та задовольнив позов у повному обсязi.

новини Кіровоградщини прокуратура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі