На Кiровоградщинi з’ясовують, чи безпечно вiрянам вiдвiдувати церкви та храми (ФОТО)

На Кiровоградщинi з’ясовують, чи безпечно вiрянам вiдвiдувати церкви та храми (ФОТО)

Рятувальники Кiровоградщини здiйснюють протипожежнi заходи у православних храмах та церквах напередоднi Великодня.

Про це повiдомили у прес-службi УДСНС в областi.

Протягом останнiх днiв перед Великоднем, який православнi цього року вiдзначатимуть 28 квiтня, рятувальники Кiровоградської областi здiйснюють активнi профiлактичнi заходи в усiх культових спорудах, що будуть задiянi пiд час великоднiх обрядiв.

Фахiвцi УДСНС у Кiровоградськiй областi посилюють роз’яснювальну роботу серед служителiв релiгiйних конфесiй напередоднi великих свят.

Рятувальники проводять протипожежнi iнструктажi з працiвниками цих об’єктiв, допомагають виявити та усунути фактори, що можуть спричинити надзвичайну подiю, зокрема перевiряють стан евакуацiйних виходiв, наявнiсть придатних до застосування вогнегасникiв, дотримання заходiв безпеки при користуваннi вiдкритим вогнем тощо.

Крiм того, рятувальники поширюють тематичнi листiвки щодо дiй при виникненнi пожежi у примiщеннi з великим скупченням людей.

Наразi вiдпрацювання вiдбулись у Петрiвському та Новоукраїнському районах.

На Кiровоградщинi з’ясовують, чи безпечно вiрянам вiдвiдувати церкви та храми (ФОТО), фото-1 На Кiровоградщинi з’ясовують, чи безпечно вiрянам вiдвiдувати церкви та храми (ФОТО), фото-2 На Кiровоградщинi з’ясовують, чи безпечно вiрянам вiдвiдувати церкви та храми (ФОТО), фото-3
новини Кіровоградщини рятувальники перевірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі