СБУ закликала жителiв Кiровоградщини зберiгати пильнiсть

СБУ закликала жителiв Кiровоградщини зберiгати пильнiсть

Служба безпеки України закликає жителiв регiону бути пильними та уважними пiд час святкування великоднiх та травневих свят.

Про це повiдомили в прес-центрi УСБУ в областi.

Напередоднi великоднiх та травневих свят Служба безпеки України у взаємодiї з iншими правоохоронними органами проводить активнi заходи безпеки для недопущення дестабiлiзацiї ситуацiї в регiонi.

Правоохороннi органи областi працюють у тiсному контактi мiж собою, спираючись на пiдтримку i розумiння жителiв Кiровоградщини. Охороняються i цiлодобово патрулюються всi важливi об’єкти мiста та мiсця масового скупчення людей.

Служба безпеки України закликає жителiв регiону зберiгати пильнiсть та дотримуватися заходiв безпеки пiд час перебування у публiчних мiсцях у святковi та вихiднi днi, бути пильними та iнформувати правоохоронцiв про залишенi без нагляду пiдозрiлi предмети або транспортнi засоби.

Особливу увагу слiд звертати на тих осiб, поведiнка яких викликає пересторогу. Вони можуть проявляти незрозумiлий пiдвищений iнтерес до об'єктiв транспортної iнфраструктури, мiсць масового перебування людей, пiдприємств, вiйськових об'єктiв, будiвель органiв влади та управлiння.

У разi виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявностi даних про факти прибуття та перебування в регiонi пiдозрiлих осiб, а також фактiв чи iнформацiї про намiри здiйснення сепаратистської та терористичної дiяльностi просять повiдомити на телефон «гарячої» лiнiї (0522) 36-13-06 або 067-567-58-44, або скористатися електронною поштовою скринькою – [email protected]

Усю iнформацiю ретельно перевiрять в межах чинного законодавства.

новини Кіровоградщини СБУ попередження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі