На Кіровоградщині масово «розкуркулюють» злісних неплатників аліментів

На Кіровоградщині масово «розкуркулюють» злісних неплатників аліментів , Александр

З початку року на Кiровоградщинi на вiдкритi торги виставили 34 земельнi дiлянки, з них 14 успiшно реалiзували.

Про це повiдомив керiвник юстицiї Кiровоградщини Вадим Гуцул.

Колишнi власники позбулися права на них у зв’язку з багатотисячними боргами. Оскiльки не змогли погасити їх самостiйно, довелось попрощатися з майном.

«Упродовж кiлькох мiсяцiв левова частка земельних дiлянок була реалiзована через борги з алiментiв. Зокрема в захiднiй частинi Кiровоградщини пiсля примусової реалiзацiї майна понад 78 тисяч гривень вiд свого недобросовiсного тата отримала десятирiчна донька Ганна з Голованiвськогорайону. Чоловiк не надавав своїй колишнiй родинi фiнансової пiдтримки впродовж 12-ти рокiв. Аналогiчна ситуацiя склалася i в Гайворонському районi. Там мiсцевий житель також позбувся землi, яку успiшно купили на торгах. Завдяки цьому його донька Анастасiя отримала бiльше 54 тисяч гривень алiментiв», – розповiв посадовець.

Реалiзацiя вiдбувалася також i в зв’язку з банкiвськими боргами. Загалом iз початку року шляхом проведення вiдкритих торгiв земельних дiлянок виручили майже 690 тисяч гривень.

«У травнi також вiдбудуться торги з реалiзацiї земельних дiлянок для ведення особистого селянського господарства, а також будiвництва чи обслуговування житлового будинку. Розташовуються вони в Кiровоградському, Олександрiйському та Маловискiвському районах», – резюмував Вадим Гуцул.

Кіровоградщина аліменти юстиція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии