• Головна
  • На Кіровоградщині масово «розкуркулюють» злісних неплатників аліментів
15:22, 2 травня 2019 р.
Надійне джерело

На Кіровоградщині масово «розкуркулюють» злісних неплатників аліментів

На Кіровоградщині масово «розкуркулюють» злісних неплатників аліментів

З початку року на Кiровоградщинi на вiдкритi торги виставили 34 земельнi дiлянки, з них 14 успiшно реалiзували.

Про це повiдомив керiвник юстицiї Кiровоградщини Вадим Гуцул.

Колишнi власники позбулися права на них у зв’язку з багатотисячними боргами. Оскiльки не змогли погасити їх самостiйно, довелось попрощатися з майном.

«Упродовж кiлькох мiсяцiв левова частка земельних дiлянок була реалiзована через борги з алiментiв. Зокрема в захiднiй частинi Кiровоградщини пiсля примусової реалiзацiї майна понад 78 тисяч гривень вiд свого недобросовiсного тата отримала десятирiчна донька Ганна з Голованiвськогорайону. Чоловiк не надавав своїй колишнiй родинi фiнансової пiдтримки впродовж 12-ти рокiв. Аналогiчна ситуацiя склалася i в Гайворонському районi. Там мiсцевий житель також позбувся землi, яку успiшно купили на торгах. Завдяки цьому його донька Анастасiя отримала бiльше 54 тисяч гривень алiментiв», – розповiв посадовець.

Реалiзацiя вiдбувалася також i в зв’язку з банкiвськими боргами. Загалом iз початку року шляхом проведення вiдкритих торгiв земельних дiлянок виручили майже 690 тисяч гривень.

«У травнi також вiдбудуться торги з реалiзацiї земельних дiлянок для ведення особистого селянського господарства, а також будiвництва чи обслуговування житлового будинку. Розташовуються вони в Кiровоградському, Олександрiйському та Маловискiвському районах», – резюмував Вадим Гуцул.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кіровоградщина #аліменти #юстиція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...