Жителі Кіровоградщини можуть подавати заяви на укладання шлюбу через Інтернет

Жителі Кіровоградщини можуть подавати заяви на укладання шлюбу через Інтернет, Александр

В Україні запроваджується пілотний проект онлайн-записів через мережу Інтернет на прийом до відділів Державної реєстрації актів цивільного стану.

Про це поінформувала прес-служба міськради.

Новація має на меті ліквідувати черги та зробити зручнішими процедури отримання послуг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану.

Реалізація пілотного проекту забезпечить можливість громадян дистанційноподавати заяви до відділів державної реєстрації актів цивільного стану використовуючи мережу Інтернет, зокрема, за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Увійти на веб-портал можна за посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua/

У той же час, подання до відділів ДРАЦС заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет не звільняє від необхідності особистого звернення громадян до відділу та надання ними документів, передбачених чинним законодавством України. За достовірність наданих даних несе повну відповідальністьзаявник. При цьому, прийом відвідувачів, які звертатимуться без попереднього запису, здійснюється у звичайному режимі відповідно до графіку роботи відділу.

Зручність порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» підтверджується можливістю його використання громадянами для запису на прийом до будь-якого відділу ДРАЦС у Кіровоградській області чи в Україні у зручний для них час, поставити запитання і отримати відповіді в он-лайн режимі та дистанційноподати заяви на реєстрацію актів цивільного стану.

новини Кіровоградщини шлюб онлайн
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии