• Головна
  • На Кiровоградщинi працює «Банк безкоштовних речей» (ФОТО)
12:20, 3 травня 2019 р.
Надійне джерело

На Кiровоградщинi працює «Банк безкоштовних речей» (ФОТО)

На Кiровоградщинi працює «Банк безкоштовних речей» (ФОТО)

Як один iз шляхiв допомоги людям, якi опинилися в складних життєвих обставинах, стала iдея створення банку безкоштовних речей у Помiчнiй.

Ця практика не є новою, її помiчнянцi «пiдгледiли» пiд час вивчення досвiду роботи польських гмiн. За втiлення взялись спецiалiсти «Центру надання соцiальних послуг населенню» виконавчого комiтету Помiчнянської мiської ради.

Про це повiдомляє Кiровоградське РВ АМУ.

Першими до втiлення iдеї долучилисяосвiтяни та депутати мiсцевої ради. Пiзнiше iнiцiативу пiдтримали iншi громадяни, а до списку речей додали не тiльки одяг, взуття, iграшки, а й продукти харчування. На даному етапi небайдужi жителi регулярно приносять речi. Зiбране жвiддають у виглядi гуманiтарної допомоги малозабезпеченим громадянам.

«Про усi поповнення i наявнi пропозицiї ми повiдомляємо  на сторiнцi в Фейсбук в групi «ЦНСПН ВК Помiчнянської мiськради». Оперативно вiддаємо продукти. У списку затребуваних -  сезонний одяг. Є м’якi iграшки,є книжки, є конструктори, є велосипеди i самокати», - розповiдає Лариса Трибой, фахiвець iз соцiальної роботи  Помiчнянської мiськради.

Весь виданий одяг фiксують в журналi , що дає можливiсть проаналiзуватипотребиi кiлькiсть сiмей, якi потребуютьпiдтримки . За час роботи «Банку безкоштовних речей» допомогою скористались понад60 сiмей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Кіровоградщини #акція #благодійність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...