Учасники виставки “АгроЕкспо-2019” потребують додаткових місць у готелях Кропивницького

Учасники виставки “АгроЕкспо-2019” потребують додаткових місць у готелях Кропивницького, Александр

Вчора, 13 травня, у міській раді Кропивницького відбулось перше засідання робочої групи з питань підготовки та проведення Міжнародної агропромислової виставки “АгроЕкспо-2019”.

Про це повідомили в міській раді.

Організатори заходу поінформували про проблему, що виникла в ході підготовки виставки: місця майже в усіх готелях обласного центру вже забронювали. Для вирішення цього питання до міської ради запросили керівників готелів, щоб спільно знайти шляхи вирішення проблеми.

«Кожного року ми стикаємось з проблемою поселення учасників: виставка настільки розрослася, що за один день її оглянути неможливо, - відзначив директор ТОВ "Украгроекспо" Ігор Глібко. - Великі, знакові компанії заздалегідь телефонують і бронюють місця. А цього року вони зіштовхнулись з відмовою, оскільки місця вже заброньовані, або бронювання в готелі ще не відкрито, або ще не визначені ціни на номери на цей період».

Організатори занепокоєні, що цей фактор може стати причиною скорочення, а в найгіршому випадку, і закриття представницького виставкового форуму. Тому звернулися до представників готельного бізнесу з проханням якнайшвидше визначитись із ціною на їхні послуги та розпочати бронювання номерів для гостей виставки.

У міській раді зауважили, що проблема з готелями у Кропивницькому виникла через нерівномірне їх завантаження протягом року.

Наразі у департаменті з питань економічного розвитку працюють над впорядкуванням туристичної діяльності у Кропивницькому таким чином, щоб у будь-який сезон до міста приїжджали туристи, і готельний бізнес працював постійно.

Кропивницький благоустрій міськрада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии