Приютівська громада отримала у користування оновлений пожежний автомобіль (ФОТО)

Приютівська громада отримала у користування оновлений пожежний автомобіль, Александр

Сьогодні,14 травня, на території Приютівської об’єднаної територіальної громади Олександрійського району відбулись урочистості з нагоди відкриття нового дитячого спортивного майданчика та передачі підрозділу місцевої пожежної охорони ключів від оновленого пожежно-рятувального автомобіля.

Про це повідомили в УДСНС в області.

Відповідно до стратегії реформування ДСНС України передбачається створення розгалуженої системи підрозділів місцевої пожежної охорони у сільській місцевості.

У жовтні минулого року та лютому цього року з бюджету Приютівської об’єднаної територіальної громади виділили кошти на ремонт пожежного автомобіля, який вивільнився в результаті оновлення парку техніки Олександрійського гарнізону.

Вже відсьогодні капітально відремонтована автоцистерна готова виконувати завдання за призначенням та забезпечувати безпеку 17 населених пунктів, які входять до складу громади.

Це вже третій автомобіль, який Служба порятунку передає до громад. У минулому році пожежні автоцистерни отримали Новоукраїнський та Новоархангельський райони.

новини Кіровоградщини рятувальники ОТГ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии