У Кропивницькому дітей-пільговиків забезпечать безкоштовним харчуванням у пришкільних таборах

У Кропивницькому дітей-пільговиків забезпечать безкоштовним харчуванням у пришкільних таборах, Александр

На харчування дітей пільгових категорій у дитячих закладах відпочинку з денним перебуванням при закладах загальної середньої освіти Кропивницького у 2019 році з міського бюджету виділили 870,8 тисяч гривень.

Про це повідомили в міській раді.

Безкоштовним харчуванням в літній період охоплять: 150 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 950 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 950 дітей, батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій та безпосередньо брали участь в антитерористичній операції в східних областях України, є учасниками АТО на час їх перебування в зоні АТО або батьки яких загинули, зникли безвісти, потрапили в полон чи отримали інвалідність під час участі в АТО, дітей померлих учасників АТО, 260 дітей з інвалідністю, 80 дітей, які потерпіли від наслідків аварії на Чорнобильський АЕС, вісім дітей воїнів-афганців та 90 дітей внутрішньо переміщених осіб.

Відпочинок з денним перебуванням при закладах загальної середньої освіти міста триватиме 14 днів. Вартість харчування дітей становитиме 25 гривень на дитину в день, включаючи сніданок та обід.

Кропивницький міськрада допомога
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии